Uitslagen Den Helder - Schagen    
Den Helder - Zondag 8 maart 2020    
         
MSEN, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Tesfu Filmon SV Sportlust 1:31:24  
2 Junis Stitan   1:32:20  
3 Michiel de Ruiter NOVA 1:34:17  
4 Tim Tesselaar Noordkop 1:35:18  
5 Jan-Arie Portegijs Noordkop 1:36:45  
6 Job Biersteker   1:39:25  
7 Frank de Groot Zaandam 1:48:33  
8 Matthijs Munnik Julianadorp 1:51:19  
9 Niels Laan Schagerbrug 1:56:08  
10 Mick ten Velden Phanos 1:58:29  
11 Don Beukers SV Sportlust 2:00:05  
12 Jorick Quax SV Sportlust 2:02:57  
13 Arno Wagter   2:03:07  
14 Martijn Bootsma Anna Paulowna 2:03:16  
15 Davey Den Ouden Nijmegen 2:05:37  
16 Leon Boersen Heerhugowaard 2:05:51  
17 Tobias Hendriks   2:07:09  
18 Jermo Agema Den Helder 2:07:30  
19 Harm Jonker SV Sportlust 2:08:12  
20 Joshua Copier Julianadorp 2:10:08  
21 Rudy Vermeulen Noordkop 2:13:10  
22 Jacco Vlaming Julianadorp 2:16:34  
23 Jeroen Koopman Hoofddorp 2:17:35  
24 Paul Kaak Oudeschild 2:19:33  
25 Michiel Reuser Roermond 2:21:09  
26 Stefan Pronk Westwoud 2:21:26  
27 Barry Brave Heerhugowaard 2:21:58  
28 Mark Mulder Noordkop 2:29:36  
29 Jeffrey Reinbergen Broek op Langedijk 2:32:06  
30 Lars van Veen Broek op Langedijk 2:32:16  
         
VSEN, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Suzan Nieman NOVA 1:39:24  
2 Dieuwertje Bax SV Sportlust 1:48:33  
3 Morena Stevens Amsterdam 1:56:43  
4 Susanne Lek   2:03:13  
5 Carola van Assem Hoogvliet Rotterdam 2:05:24  
6 Tanya ten Velden   2:05:53  
7 Jessica de Visser Nederlandse Triathlonbond 2:14:33  
8 Anouk Bakker Aalsmeer 2:21:19  
9 Sanne Glas Hera 2:23:41  
10 Monique Darphorn   2:24:27  
11 Linda Meegdes   2:30:44  
12 Marije de Winter Den Helder 2:34:57  
13 Marije van Straaten-Wagter Noordkop 2:51:56  
14 Alma Bosma Amsterdam 2:52:13  
15 Klazina Korver Den Helder 2:53:56  
         
M35, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jaap witte Texel 1:38:43  
2 Joshua de Vries NOVA 1:39:24  
3 Jurian Glas Loopgroep Aart Stigter 1:40:32  
4 Jan Hof   1:52:16  
5 Roel Busch SV Sportlust 1:57:24  
6 Dennis Curvers Noordkop 1:58:15  
7 Lars Janse Utrecht 2:04:42  
8 Paul Dienaar Julianadorp 2:05:22  
9 Sebastien Baars Den Helder 2:09:21  
10 Pieter Roskam Hylas 2:13:13  
11 Wouter Visser Andijk 2:14:04  
12 Sam van Dalen Nieuwe Niedorp 2:15:05  
13 Maurits Vonck   2:16:24  
14 Ard Broersen Heiloo 2:17:06  
15 Frans Verhorst Julianadorp 2:19:43  
16 Michiel Neidhöfer Krommenie 2:24:01  
17 Adriaan Klijn Heerhugowaard 2:26:34  
18 Frank van Damme Nieuwe Niedorp 2:36:59  
19 Ben Biersteker Schagen 2:38:20  
20 Joep Stet   2:38:27  
21 Bas Ram   2:43:57  
22 Boy Gijzen   3:01:17  
         
V35, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sandra Homan DOKEV 1:57:20  
2 Eva Koekkoek Haarlemmermeer 2:08:17  
3 Angela visscher Den Helder 2:08:56  
4 Fleur van den Nieuwendijk   2:10:03  
5 Eline Kamp Sint Maarten 2:27:20  
6 Carlijn Deutekom Schagen 2:30:26  
7 Annemieke Dekker Callantsoog 2:33:08  
8 Maria van Duijvenbode Edam 2:36:15  
         
M40, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ralph Apeldoorn DEM 1:39:01  
2 Paul Nieuwenhuizen Schoorl 1:45:26  
3 Ronald Marees   1:47:42  
4 Elvin Conteh Julianadorp 1:48:24  
5 Ronald Lienos Noordkop 1:48:26  
6 Martijn Tas Utrecht 1:49:21  
7 Lars Eelman Noordkop 1:50:25  
8 Henk Elbertsen DOKEV 1:53:11  
9 Robert Smit DOKEV 1:53:12  
10 Ritsert Boonstra   1:54:18  
11 Selco Bos 't Zand Nh 1:54:19  
12 Bas de Jager Alkmaar 1:57:16  
13 Rens de Groot   1:58:46  
14 Klaas de Beurs Den Helder 2:01:12  
15 Michiel Ooms Wieringermeer 2:02:09  
16 Sander Kliphuis TAS '82 2:04:34  
17 Maarten Griek Noordkop 2:04:35  
18 Roberto Verdugo   2:05:38  
19 Norbert Bijvoet Hollandia 2:07:37  
20 Roland Bouwman Velserbroek 2:08:47  
21 Walter Swinkels   2:09:25  
22 Ronald Kok TAS '82 2:10:19  
23 Michel Tode Haarlemmermeer 2:11:24  
24 Gert-Jan van 't Spijker Noordkop 2:12:36  
25 Boy Schilder   2:15:40  
26 Henk-Jan Oostendorp LAAC Twente 2:16:41  
27 Lars Zeeman Schagen 2:18:21  
28 Arie Schoonbergen Julianadorp 2:19:34  
29 Richard Beeke Den Helder 2:19:58  
30 Jorg Becker NOVA 2:20:30  
31 Maurice Wokke Oudorp Nh 2:30:16  
32 Joachim Nijland Heerhugowaard 2:31:14  
33 Michiel Loonstra Enkhuizen 2:37:19  
34 Harold Wolbers Heerhugowaard 2:37:35  
35 Martijn Berkhout TAS '82 2:41:36  
36 Jeroen Langeveld Schagen 2:43:53  
37 René Slijkhuis Julianadorp 2:47:37  
         
V40, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Finnula van den Berg 't Zand Nh 1:52:28  
2 Fatima Noot Den Helder 2:08:56  
3 Caroline Kerkhoff IJmuiden 2:09:26  
4 Saskia Verijzer- Sleking SV Sportlust 2:23:00  
5 Marleen Stroo   2:30:14  
6 Mischa Straatman Bankert Huisduinen 2:31:49  
7 Camilla de Greeff Den Helder 2:36:56  
8 Marloes van der kooi Nieuwe Niedorp 2:38:20  
9 Nieske van Kesteren Tzum 2:41:34  
10 Anita Neidhöfer Krommenie 2:44:01  
         
M45, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Gerrit Brommer DOKEV 1:50:49  
2 Peter Tas DOKEV 1:56:23  
3 Noll Kerkhoff Suomi 2:01:27  
4 Martin Stumpe Dirkshorn 2:01:47  
5 Robert Jan van Vliet Noordkop 2:04:58  
6 Bas Dorpmans TAS '82 2:05:16  
7 Bert Fink Hylas 2:05:45  
8 Eric van den Berg Loopgroep Hoorn 2:08:43  
9 Jacco Kat Den Helder 2:09:27  
10 Rik Prins   2:10:18  
11 Renze Ligthart NOVA 2:10:36  
12 Jan Willem van 't Spijker Schagen 2:12:59  
13 Edwin de Wit Noordkop 2:13:09  
14 Dim Hendriksen Triathlon 2:17:22  
15 Arjan Eriks   2:19:13  
16 Peter Westenberg Alkmaar 2:21:44  
17 Dave Smit   2:26:52  
18 Jan Hendrik Benedictus Schagerbrug 2:28:52  
19 Richard Valkenburg Julianadorp 2:30:47  
20 Harold Bok Alkmaar 2:30:54  
21 Marc Janssen Amsterdam 2:35:44  
22 Romano Adely Tzum 2:41:34  
         
V45, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ilona Ploeger DOKEV 2:07:16  
2 Marianne Hoekstra DOKEV 2:09:57  
3 Kirsten Bijker SV Sportlust 2:23:17  
4 Paula Bankersen Heerhugowaard 2:26:01  
5 Mascha Roodakkers Leiden Road Runners Club 2:33:55  
6 Jeannette Smit   2:41:07  
7 Desiree van Neerven Den Helder 2:51:15  
8 Silvia Apeldoorn DEM 3:01:18  
         
M50, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Pip Tesselaar Hera 1:35:54  
2 Menno Beneker SV Sportlust 1:51:59  
3 Cor Vonk Phanos 1:55:27  
4 Remco Fritz Loopgroep Hoorn 1:56:48  
5 Edwin Swart TAS '82 1:57:13  
6 Allard Pliester TAS '82 1:58:10  
7 Frans Kroes NOVA 2:00:35  
8 Nico van Dalen SV Sportlust 2:03:24  
9 Danny Hajos Noordkop 2:04:58  
10 Ewout Molenaar   2:07:18  
11 Bert Westhoff   2:08:59  
12 Patrick Groenewegen Haarlem 2:09:26  
13 Tim Jansen KAV Holland 2:11:42  
14 Andre Marrenga Noordkop 2:12:59  
15 Han Ordelman Den Helder 2:14:50  
16 Theo Zijlstra Schagen 2:18:55  
17 Jos van de Pol Sint Maarten 2:19:20  
18 Jacco van der Werff   2:22:36  
19 Arnold Neijts Broek op Langedijk 2:28:40  
20 Henk Beers Atos 2:30:03  
21 Rene Mulder Alkmaar 2:30:10  
22 Tim Tervelde Alkmaar 2:31:26  
23 Ale Landstra Leiden Road Runners Club 2:33:56  
24 Chris Vermeulen Noordkop 2:37:32  
25 Olof Glorie Trias 2:39:48  
26 Benno Nederstigt Broek op Langedijk 2:42:56  
         
V50, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jet van Gemert Den Helder 2:00:48  
2 Nathalie Dragt Noordkop 2:06:24  
3 Corry Leijen Barsingerhorn 2:11:48  
4 Karin de Wit   2:15:18  
5 Irene van Dalen SV Sportlust 2:23:12  
6 Renata Vermeulen Noordkop 2:32:00  
7 Willeke Engel Noord-Scharwoude 2:32:13  
8 Antoinette Molenaar Huisduinen 2:36:23  
9 Jolanda Kämpfer-Ouwehand Noordkop 2:37:34  
10 Judith Wijnker   2:41:32  
11 Erna Nederstigt - Bakker Broek op Langedijk 2:41:32  
12 Lissy Baars 't Veld 2:41:33  
13 Bianca van Boxtel Balkema Schagen 2:41:33  
14 Tineke Buis Schagen 2:42:06  
15 Renata de Boer Den Helder 2:49:27  
         
M55, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Cees Kersten TAS '82 1:38:39  
2 Hans Lieshout Loopgroep PK 1:52:06  
3 Hans Nijman TAS '82 1:52:16  
4 Paul Blom NOVA 1:59:28  
5 Dai Roberts Virginia beach 2:00:43  
6 Aiko Pastoor TAS '82 2:08:35  
7 Pascal Kroone   2:09:06  
8 Pierre Molenaar   2:09:50  
9 Marcus Copier Petten 2:10:17  
10 Jos Blankendaal Waarland 2:12:20  
11 François Flisijn Noordkop 2:14:40  
12 Alexander Vlieger   2:16:05  
13 Roel Verschoor Noordkop 2:16:45  
14 Leo Raateland Anna Paulowna 2:19:26  
15 Martin de Vos Noordkop 2:20:50  
16 Kees van der Pijl Alkmaar 2:24:01  
17 Jeen Bijma   2:29:41  
18 Alfred Comis Hera 2:30:11  
19 Leon Scholte ARO '88 2:36:56  
20 Erwin Schoot Noordkop 2:38:04  
21 Peter Bakker ARO '88 2:43:58  
22 Peter van Buijtene Alkmaar 2:52:22  
         
V55, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Connie van der Lee DOKEV 2:15:04  
2 Margareth Rood-Overman ARO '88 2:27:39  
3 MOnique Kramer TAS '82 2:31:04  
4 Annet Balder Schagen 2:34:47  
         
M60, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Kees Portegijs DOKEV 1:42:01  
2 Jan-Willem Schutte Noordkop 1:56:03  
3 Hans Baart Hollandia 2:04:33  
4 Theo Tesselaar NOVA 2:06:15  
5 Nico Dirks Noordkop 2:13:33  
6 Rene Bakker TAS '82 2:13:58  
7 Albert Hingstman AV '23 2:19:55  
8 Arie Kossen NOVA 2:23:08  
9 Derk Jansen   2:25:33  
10 Ed Wit 't Veld 2:26:07  
11 Lammert Jager Den Helder 2:32:45  
12 Henk Broekhuizen Schagen 2:34:33  
13 Ton van den Berg Loopgroep Aart Stigter 2:37:25  
14 Jan Jorna 't Veld 2:41:34  
15 Jack ouwens SV Sportlust 2:50:09  
         
V60, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ida Verduin   2:12:43  
2 Marjan Bos Waarland 2:41:33  
         
M65, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Tom de Raad avVN 2:04:36  
2 Dick de Vries TAS '82 2:06:50  
3 Willem hoogervorst Alkmaar 2:08:50  
4 Peter Akkerman DEM 2:10:32  
5 Frans Dekker Hera 2:17:32  
6 Ad Vriend   2:18:44  
7 Peter Zwart avVN 2:25:16  
8 Leo Witteman TAS '82 2:36:22  
9 Jan Kuijs   2:41:35  
10 Thijs Langeveld   2:43:53  
         
V65, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Irene van Wijk AV '23 2:23:36  
2 Marga Stroo TAS '82 2:41:35  
3 Elly Groet ARO '88 2:44:13  
4 Riet Tas   2:49:40  
5 Nanda Witteman TAS '82 2:50:05  
         
M70, 25 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ivo Pothaar AV '23 2:15:34  
2 Claes van Ederen Hylas 2:17:31  
3 Ron de Groot Noordkop 2:28:31  
4 Dirk Jimmink Loopgroep PK 2:38:01  
5 Cees Dubbeld TAS '82 2:42:42  
         
M, 25 KM ESTAFETTE      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 All 4 Running Alkmaar 1:35:59  
2 Sportlust Boys   1:43:15  
3 LimLinPloeg   1:52:07  
4 Huisduinen Runners 1 Den Helder 1:55:46  
5 Jonkies zeggen tot volgend jaar 1:57:11  
6 De Wolfsvoeten   2:05:13  
7 Betough   2:05:47  
8 Our time is running out 2 SV Sportlust 2:08:58  
9 Run Fun   2:09:41  
10 Beens Dredging - team 1 Schagen 2:09:43  
11 Jongens van Jan de Wit Amsterdam 2:15:19  
12 The Dirty Daddij s   2:16:39  
13 NOVA #5 Dirkshorn 2:17:31  
14 NOVA #4 Alkmaar 2:17:31  
15 Touwslagersgilde Alkmaar Alkmaar 2:17:33  
16 MEJA Schagen 2:18:14  
17 NOVA #2 Dirkshorn 2:18:40  
18 NOVA #6 Dirkshorn 2:18:44  
19 NOVA #3 NOVA 2:18:44  
20 De Pooltjes   2:19:10  
21 Ruim 50 + DOKEV 2:24:51  
22 Run4fun DOKEV 2:26:13  
23 Handige Harries   2:26:18  
24 Sportlust Ramona   2:26:20  
25 Team MPD   2:29:39  
26 Dokev 61   2:29:55  
27 AVW 2 Wieringermeer 2:30:36  
28 Tas trio 71+ TAS '82 2:30:38  
29 Subtoppers SV Sportlust 2:30:57  
30 Krasse Knarren Schagen 2:31:34  
31 CDA is in beweging   2:31:35  
32 MarKarMar Noordkop 2:32:30  
33 Jongejan & Parners TAS '82 2:32:41  
34 Loopgroep Den Helder Altijd Lol 2:32:43  
35 Sportlust BJS   2:33:29  
36 Dokev 7 DOKEV 2:33:40  
37 Dancing Queens 't Harde 2:35:12  
38 Beens Dredging - team 2 Schagen 2:37:37  
39 HawkVision Internationaal Julianadorp 2:38:28  
40 Herman's Harem 1 Wieringermeer 2:40:16  
41 De laatste stap Noordkop 2:42:42  
42 Greuter Wieringerwaard 2:43:56  
43 Het laatste stukkie TAS '82 2:46:36  
         
V, 25 KM ESTAFETTE      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 De Veters   2:07:22  
2 Theo's Angels   2:08:59  
3 De laatste stap TAS '82 2:16:07  
4 de Dokevjes Wieringerwaard 2:16:59  
5 NOVA #1 NOVA 2:18:10  
6 Meisjes uit Zuid-Holland Julianadorp 2:19:43  
7 AVW 1 Wieringermeer 2:23:24  
8 Vrienden van Sportlust SV Sportlust 2:24:06  
9 De 3 Gezusters   2:25:52  
10 Den Oever Team 3 Den Oever 2:30:20  
11 Den Oever team 2 Winkel 2:30:21  
12 Den Oever Team 1 Den Oever 2:30:21  
13 De Hel's meiden   2:30:28  
14 De Boertjes jong Schagen 2:31:10  
15 Slijkerman 1 Julianadorp 2:32:41  
16 Slijkerman 2 Callantsoog 2:36:59  
17 Herman's Harem 2 Wieringermeer 2:40:16  
18 MEJA SV Sportlust 2:40:42  
19 De uitslapers Noordkop 2:42:26  
20 Kwik, kwek en kwak TAS '82 2:46:31  
21 de Boertjes oud TAS '82 2:49:12  
22 Loopgroep Den Hel Hoppers   2:49:37  
23 Desirees Angels SV Sportlust 2:52:50  
24 DC's KIM SV Sportlust 2:53:31  

Inschrijving Napoleon-Mijlenloop 2021

U kunt al inschrijven, klik hier.........

Of gebruik de QR code QRcode napoleonInked2021 09 26 LI

bwfinance

zeespiegel