J9, JEUGD T/M 9      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ids de Boer Haarlem 4:11  
2 Siem Elbertsen Breezand 4:12  
3 Thijmen Koen Noordkop 4:16  
4 Bram Mulder Noordkop 4:24  
5 Jayce Schotman Den Helder 4:39  
6 Tijn Berkhout KAV Holland 4:42  
7 Ids Boonstra Noordkop 4:51  
8 Melvin Schepers Breezand 4:52  
9 Kain Bouwer Noordkop 4:57  
10 Sam Kraak Noordkop 4:59  
11 Bram Kisteman Julianadorp 5:01  
12 Joey Glasbergen Noordkop 5:02  
13 Mats van Coevorden Den Helder 5:03  
14 Pim Lutterman Noordkop 5:12  
15 Stijn Lewakabessy Den Helder 5:15  
16 Sieb Baard Noordkop 5:18  
17 Tom Boekel Noordkop 5:25  
18 Thijmen de Weert Julianadorp 5:25  
19 Lucas Glasbergen Noordkop 5:29  
20 Koen Dito Den Helder 5:30  
21 Tim Eelman Julianadorp 5:35  
22 Viggo Wijkhuizen Den Helder 5:39  
23 Jim Oosterhuis Den Helder 5:49  
24 Naud Albertsma Julianadorp 5:52  
25 Dani Link Julianadorp 5:56  
26 Daan Mulder Noordkop 6:18  
27 Morris Boekel Noordkop 6:26  
28 Jenz Post Den Helder 6:26  
29 Naud Benschop Julianadorp 7:25  
30 Siem Wijkhuizen Den Helder 7:36  
         
M9, JEUGD T/M 9      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Giulia Moscato Almere 4:26  
2 Sofie Witte Noordkop 4:28  
3 Cassidy Hilgerink Hera 4:28  
4 Lotte Lienos Noordkop 4:35  
5 Julie v. Belsen Den Helder 5:33  
6 Mirthe de Weert Julianadorp 5:42  
7 Louisa Jade Den Helder 5:54  
8 Amy-Lynn Lewakabessy Den helder 6:22  
9 Milo de Vries   6:36  
10 Maud Kraak Den Helder 7:01  
11 Fien Lutterman Noordkop 7:01  
12 Ilaria Bakker Noordkop 7:05  
13 Lisa Benschop Julianadorp 7:14  
14 Fenje Fleminks Den Helder 7:17  
15 Marley Doffer Julianadorp 8:11  
         
J10+, JEUGD 10 T/M 12      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Gianni Moscato Almere 3:42  
2 Tim Lienos Noordkop 3:44  
3 Dino van der Wal SV Sportlust 3:54  
4 Niek van Casand Den Helder 4:19  
5 Thom Mulder Noordkop 4:32  
6 Viggo Witte Noordkop 4:34  
7 Tijn Touwer Noordkop 4:35  
8 Jelte Boonstra Noordkop 4:36  
9 Fabio Bakker Noordkop 4:46  
10 Niek Touwen Noordkop 5:04  
         
M10+, JEUGD 10 T/M 12      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Roos Huiting   4:11  
2 Jill Bruin NOVA 4:23  
3 Anna Akhavan Noordkop 4:26  
4 Delilah Hilgerink Hera 4:31  
5 Amber Olij Noordkop 4:37  
6 Anna ten Berg Den Helder 4:55  
7 Steffi Jong Den Helder 5:00  
8 Brit Iliohan Julianadorp 5:00  
9 Guusje Peters Den Helder 5:03  
10 Iris Postmus Noordkop 5:05  
11 Niki van der Meij Wieringermeer 5:10  
12 Fleur van der Schraaf Wieringermeer 5:11  
13 Jildau Boonstra Den Helder 6:22  
         
5VSEN, 5 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Nelisa Moscato Almere 20:40  
2 Judith Feskens Den Helder 22:09  
3 Silke Bink SV Sportlust 22:39  
4 Renske Bas Julianadorp 23:54  
5 Michelle Franssen SV Sportlust 24:19  
6 Amber Hogendorp Den Helder 24:21  
7 Frea Zwaag Eindhoven Atletiek 24:51  
8 Chelsea Striet den helder 25:04  
9 Mandy Striet Den Helder 25:10  
10 Cinderella verhoef Noordkop 25:32  
11 Isa Kolle Hera 25:40  
12 Imdy Schotman Den Helder 26:16  
13 Zola Assorgia SV Sportlust 26:30  
14 Sofie Steeman SV Sportlust 26:33  
15 Femke van de Burgt Julianadorp 27:04  
16 Dewi Maudman Den Helder 27:24  
17 Sanne Maidman Breezand 27:25  
18 Katinka Fortgens SV Sportlust 27:28  
19 Keshia Elhorst Den Helder 28:00  
20 Marloes Dekker Den Helder 28:07  
21 Suzanne 't Jong Den Helder 28:09  
22 Fannie Schepers Breezand 28:10  
23 Tamara Scheeper Den Helder 28:11  
24 Ellen Bink Wieringermeer 28:15  
25 Lisa van Neerven Den Helder 28:16  
26 Tara Jansen Den Helder 28:56  
27 Melanie Jonker SV Sportlust 29:10  
28 Laurette Selie Den Helder 29:25  
29 Micky Spruit Den Helder 29:37  
30 Lizzy Sanders Den Helder 30:00  
31 Noelle de Jong Den Helder 30:13  
32 Dorien van Geel DOKEV 30:18  
33 Marleen Smeltink Wervershoof 30:22  
34 Rhea van Gemert Bos Noordkop 30:40  
35 Laura Bekkema Noord-Scharwoude 30:41  
36 Kirsten Kooijman Den Helder 30:57  
37 Judith Albertsma Julianadorp 31:08  
38 Nina Koenekoop Schagen 31:17  
39 Ellenoor Wildoer SAV 31:28  
40 Tanith van Campen Julianadorp 31:31  
41 Diana Snoodijk SV Sportlust 32:10  
42 Janey Thijssen Den Helder 32:25  
43 Kristel Spoolder Anna Paulowna 32:32  
44 Ludwina Grasman Den Helder 32:48  
45 Brenda Jacobij Den Helder 33:13  
46 Miranda Maars-Kaak Breezand 33:30  
47 Bo-Ann4e van Egmond SV Sportlust 33:36  
48 Linda Darphorn Julianadorp 33:49  
49 Marge van Biezen Den Helder 34:06  
50 Iris Platte Breezand 34:53  
51 Merel de Boer Alkmaar 35:04  
52 Natalia Ferrari Julianadorp 35:08  
53 Karin van den Burg Noordkop 36:52  
54 Marleen Walrave Wieringerwerf 37:20  
55 Anouk van den Meiracher Den Helder 37:26  
56 Brenda van den Berg Den Helder 37:26  
57 Charysa Mens Heemskerk 39:24  
58 Cynthia Mens Heerhugowaard 39:24  
         
5V40, 5 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Esther Bos SV Sportlust 23:46  
2 Marina Langendoen-Zijp Den Helder 23:49  
3 Luan van der Meer Noordkop 24:11  
4 Sasja Marsman Noordkop 24:12  
5 Elisa Bakker-Assorgia Julianadorp 24:38  
6 Maaike van Beusekom Den Helder 25:16  
7 Marije Dito-Kos Noordkop 25:16  
8 Fanneke Eelman Julianadorp 26:28  
9 Esther aan de Wiel SV Sportlust 26:30  
10 Monica Zuidberg SV Sportlust 26:55  
11 Desiree van Neerven SV Sportlust 27:36  
12 Henriëtta Ordelman Noordkop 27:39  
13 Ramona Slot Den Helder 28:07  
14 Sara Frantzen Den helder 28:16  
15 Kim Hartman Noordkop 29:06  
16 Wendy Sanders Wieringermeer 29:16  
17 Jolanda van der Schaaf Wieringermeer 29:23  
18 Marina Rolvink Julianadorp 29:26  
19 Tineke Groenhuizen Julianadorp 29:27  
20 Nancy van Leeuwen Den Helder 31:21  
21 Marit Staal Wieringermeer 31:46  
22 Petra Bais Julianadorp 31:49  
23 Sandra Niermann Julianadorp 32:08  
24 Kitty v.d. Hert SV Sportlust 32:10  
25 Femke v.d. Berg-Ambriola SV Sportlust 32:45  
26 Petra Wal Puhl Den Helder 33:57  
27 Nanke Heijblok Julianadorp 36:20  
28 Odette Selderbeek Den Helder 37:23  
         
5V50, 5 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jet van Gemert Den Helder 20:58  
2 Alize Okel-Kooy SV Sportlust 24:16  
3 Jacqueline Schouten SV Sportlust 27:28  
4 Gerda de Jong Noordkop 28:40  
5 Pieternel Ruiten Noordkop 28:50  
6 Astrid Barnhoorn Haarlem 29:15  
7 Lia Noordhoek Julianadorp 29:26  
8 Peggy Talhout Den Helder 30:00  
9 Petra v.d. Veen DOKEV 32:11  
10 M. Smit Noordkop 32:41  
11 Mieke Zijlmans Den Helder 32:48  
12 Monique Bovenkerk Noordkop 32:58  
13 Melissa Takes-Mulder SV Sportlust 33:03  
14 Mieke van der Werf Wieringermeer 33:08  
15 Jozina Voogd SV Sportlust 33:14  
16 Dieneke van Maastricht SV Sportlust 33:26  
17 Linda Knijper Den Helder 33:57  
18 Roos Kroonstuiver SV Sportlust 35:43  
         
5V60, 5 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Laura den Uijl DOKEV 29:49  
2 Jeannet Londema   30:27  
3 Dula Brandsma SV Sportlust 30:27  
4 Sjaan Beentjes Den Helder 30:28  
5 Marjan Kortbeek Noordkop 32:06  
6 Wia Stilma SV Sportlust 32:58  
         
5V70, 5 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Myra van Es Noordkop 28:14  
2 Afke Verschoor SV Sportlust 33:00  
         
5MSEN, 5 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Eelco Berkhout Haarlem 17:37  
2 Jorick Quax SV Sportlust 17:43  
3 Roy huisman den helder 18:16  
4 Sébastien Baars Den Helder 18:52  
5 Mitchell Leeuwenstein Den Helder 18:57  
6 Arno de Boer Haarlem 19:41  
7 Jeffrey Wassenaar SV Sportlust 19:46  
8 Ottemulder Den Helder 20:07  
9 Jeroen Verfaille Den Helder 20:12  
10 Paul Homan Hera 20:17  
11 Rein Frank Den Helder 20:36  
12 Marijn Benschop SV Sportlust 20:48  
13 Bas Habets Den Helder 20:51  
14 Rick de Regt Den Helder 20:54  
15 Joey Steenvoorden Den Helder 20:59  
16 Bas Geurs Den Helder 21:01  
17 Jermo Agema Den Helder 21:06  
18 Sjoerd Dekker AV Haarlem 21:09  
19 Tom Jansen Noordkop 21:17  
20 Roger Hoelandt Den Helder 21:22  
21 Ramon v.d. Aakster   21:26  
22 Mick Zahradnik Den Helder 21:27  
23 Guus Huitzing   21:28  
24 Luc van der Wal SV Sportlust 21:31  
25 Evert Schilder Den Helder 21:36  
26 Kevin van Grieken Noordkop 21:55  
27 Boyd elen Boer Den Helder 22:41  
28 Bart Groenhuizen Julianadorp 22:48  
29 Stijn  Waltman Delft 22:51  
30 Emile Lammers Julianadorp 22:57  
31 Hans Groenhuizen Julianadorp 23:00  
32 Hessel Groenhuizen Julianadorp 23:04  
33 Pepijn Hoffard Julianadorp 23:09  
34 Gerko de Vries Julianadorp 23:33  
35 Sander Scholten Den Helder 23:38  
36 Ryan Steenvoorden Den Helder 23:41  
37 Timo de Wit Den Helder 23:43  
38 Jimme Quax Den Helder 23:44  
39 Kevin Steenbakkers Jullianadorp 23:51  
40 Mats Iliohan Julianadorp 24:08  
41 Joep van der Wulp Den Helder 24:10  
42 Kevin de Beer Julianadorp 24:10  
43 Demian van Grieken DOKEV 24:23  
44 Owen Gerritsen Huisduinen 24:26  
45 Danny Post 1785 24:37  
46 Frank Stavenuiter Den Helder 24:40  
47 William Striet Den Helder 25:05  
48 Rich Leibbrand Den Helder 25:08  
49 Brian Zahradnik Den Helder 25:11  
50 Nick de Visser Den Helder 25:29  
51 Maik Bosch Den Helder 25:31  
52 Sonny Agema Den Helder 25:55  
53 Joeri Boersma Julianadorp 25:59  
54 Sonny Kok Kruiszwin 2138 26:05  
55 Dirk Geervliet Den Helder 26:21  
56 Barry Bruin DOKEV 26:29  
57 Brian van Veen Den Helder 26:31  
58 Robin Krieger Den Helder 26:31  
59 Jari Quax Den Helder 26:34  
60 Sander Goldewijk Noordkop 26:55  
61 Jente Quax Den Helder 27:25  
62 Menno Vlaming Den Helder 27:40  
63 Rik Jacobij Den Helder 28:21  
64 Giorgio Pieters Den Helder 28:28  
65 Danyon Michalewski Den Helder 29:33  
66 Sven Heijblok Julianadorp 29:56  
67 Martijn van Deutekom Den Helder 30:07  
68 Kevin Nolan Den Helder 30:08  
69 Dennis Curvers Noordkop 35:08  
70 Evert van den Burg Noordkop 36:52  
71 R.B. Gijzen Den Helder 37:20  
         
5M40, 5 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Niels Schepers Breezand 18:37  
2 Joram Kauwgh SV Sportlust 18:46  
3 Maurits van Zanten Den Helder 19:23  
4 Ingmar Vink Noordkop 19:44  
5 Raymond Bakker Julianadorp 20:10  
6 Fred Koenen Den Helder 20:34  
7 Anton van Dijk Den Helder 20:41  
8 Jacob van der Wulp SV Sportlust 20:47  
9 Eric Huitzing   21:29  
10 Jan Frankes SV Sportlust 22:08  
11 Maurice van Veldhoven Den Helder 22:08  
12 Ricardo Link Noordkop 23:01  
13 Mark Bakker Den Helder 23:04  
14 Moustapha Fall Den Helder 23:05  
15 Hans Mulder DOKEV 23:35  
16 Peter Frank Den Helder 25:06  
17 nr 484 SV Sportlust 25:27  
18 Tony Iliohan Julianadorp 25:30  
19 Martijn Hoelandt Huisduinen 25:36  
20 Frido de Kool Den Helder 25:43  
21 Richard van de Haven Den Helder 25:57  
22 Jeroen Heijblok Julianadorp 26:11  
23 Pascal Ordelmans Noordkop 26:26  
24 Anton van der Wulp SV Sportlust 27:41  
25 Lex Groenhuizen Julianadorp 27:51  
26 Marcel Vos Julianadorp 27:58  
27 Stefan meijer Julianadorp 28:16  
28 Stefan Cornax SV Sportlust 30:48  
         
5M50, 5 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Dick Groenink Den Helder 20:43  
2 Guido Niermann Julianadorp 21:01  
3 Menno Bakker Den Oever 21:03  
4 Jacques Alaers Den Helder 21:51  
5 Eric Boven Den Helder 21:59  
6 Marco Windt Den Helder 22:22  
7 Johan Schoonheden Den Helder 23:34  
8 Bart van den Broek Julianadorp 23:42  
9 Remko Ybema Den Helder 23:58  
10 Gijs Pleiter Den Helder 24:19  
11 Johan Bovenkerk Den Helder 26:00  
12 Frank Smeltink Wervershoof 26:03  
13 Ben Visser Julianadorp 26:10  
14 Ruud Zahradnik Den Helder 26:24  
15 Reggy Simons Noordkop 26:25  
16 E. Jorssen Noordkop 26:27  
17 Frans Hoogervorst SV Sportlust 26:35  
18 Louw Post Noordkop 26:44  
19 Jack Vossen SV Sportlust 26:54  
20 Ruurd Boomstra Noordkop 27:27  
21 Cees Beneker SV Sportlust 27:29  
22 Han Ordelman Den Helder 27:40  
23 Edwin Kerkman Den Helder 27:56  
24 Ronald de Vries Den Helder 28:03  
25 Walter Hovestadt Den Helder 28:03  
26 Gert-Jan Wal Den-helder 28:07  
27 Edwin Agema Noordkop 28:48  
28 Walter Dollekens SV Sportlust 29:19  
29 Jacco Buis Den Helder 29:34  
30 Antoin Hoffard Julianadorp 29:58  
31 Walter Schippers Den Helder 30:00  
32 Kees Quak Den Helder 32:45  
33 Albert Platte Noordkop 34:53  
         
5M60, 5 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Peter Jacobs Noordkop 25:06  
2 Henk Kooijman Den Helder 25:15  
3 Ben Seekles Hippolytushoef 25:54  
4 Frans van Duin Den Oever 25:56  
5 Lammert Jager Noordkop 26:07  
6 Nico van Koningsbruggen Den Helder 26:17  
7 Jack Ouwens SV Sportlust 26:36  
8 Ben Heijblok Julianadorp 26:37  
9 Dick van der Weide Noordkop 27:45  
10 Sjoerdjan Brandsma Den Helder 28:20  
11 Leo Witteman TAS '82 28:27  
12 Dirk Heutink Den Helder 29:37  
13 Martin Frost Rees 31:50  
14 Piet Gijswijt Noordkop 32:42  
15 Erwin Hekking SV Sportlust 34:19  
         
5M70, 5 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Andre van Tillo Den Helder 26:46  
2 Willem Geervliet Noordkop 26:50  
3 Jan van de ploeg TAS '82 28:27  
         
10VSE, 10 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Tanya ten Velden Alkmaar 43:54  
2 Susie van Arem Den Helder 44:14  
3 Sandra Homan DOKEV 44:42  
4 Heleen Wildoer SAV 45:14  
5 Susan Stead Aachen Duitsland 46:26  
6 Gabriella Koen Noordkop 48:29  
7 Jessica de Visser Noordkop 48:45  
8 Angela Visscher Den Helder 48:54  
9 Vere Tavernier SV Sportlust 49:14  
10 Floor ter Burg Schoorl 50:54  
11 Larissa Reekers Den Helder 51:12  
12 Danielle Jissink Wieringermeer 55:13  
13 M.Aarnoutse-Biersteker Julianadorp 56:08  
14 Relinde Jurrius Den Helder 56:33  
15 Yvonne Romkes Noordkop 57:46  
16 Mandy van der Woude Julianadorp 57:59  
17 Maaike Broekaart Heiloo 58:30  
18 Ellen van Wieren Wieringermeer 58:57  
19 Celina Weerstand DOKEV 1:01:45  
20 Alijandra Castro Den Helder 1:03:35  
21 Roxanne Dek Den Helder 1:03:35  
22 Klazina Korver Den Helder 1:11:24  
23 Stephanie Korver Utrecht 1:19:20  
         
10V40, 10 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ilonka Betjes - Langeberg Lycurgus 45:26  
2 Ilona Ploeger DOKEV 46:49  
3 Mischa Straatman Huisduinen 47:05  
4 Marijke Viskil SV Sportlust 48:38  
5 Fatima Noot Den Helder 49:48  
6 Kim Weijers-van Duin Breezand 52:41  
7 Claudia Geldermans Noordkop 53:21  
8 Ilse Westerhof-Dijkshoorn Noordkop 56:23  
9 Bettina Busch Bremen 58:52  
10 Mirjam van der Eijk Wieringermeer 58:55  
11 Iaez van Klaveren Den Helder 1:00:50  
12 Bettina Schaefers Bremen 1:00:51  
13 Monique Ooms-Abbekerk Wieringermeer 1:04:01  
14 Melanie de Wit-Koorn Huisduinen 1:04:59  
15 Nicole Hoekstra Den Helder 1:11:49  
16 Daphne van honschoten Huisduinen 1:12:50  
         
10V50, 10 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Audrey Breur SV Sportlust 46:53  
2 Marianne Graaf Den Helder 49:09  
3 Natalie Dragt Noordkop 49:33  
4 Connie van der Lee DOKEV 52:05  
5 Renata Vermeulen Noordkop 52:52  
6 Marianne Meijer Noordkop 54:17  
7 Jolanda Kämpfer-Ouwehand Noordkop 54:41  
8 Elly Ouwens SV Sportlust 55:48  
9 Karin Epping DOKEV 57:42  
10 Suzanna Barten SV Sportlust 57:52  
11 Wil Broekaart Julianadorp 58:32  
12 Astrid Heiland Bremen 1:01:04  
13 Marja Mol Medemblik 1:02:15  
14 Willy Verduijn TAS '82 1:11:02  
         
10V60, 10 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Margret Broersen SAV 52:55  
2 Ilse Otholt-Haneberg Bremen 54:34  
3 Laurien Bakker Texel 1:01:13  
4 Anna van Aalst Hera 1:01:19  
5 Riet Tas Schagen 1:01:40  
6 Betsy Schoorl NOVA 1:04:26  
7 Lenie Koomen Den Helder 1:07:47  
         
10MSE, 10 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Filmon Tesfu SV Sportlust 33:00  
2 Jan-Arie Portegijs Noordkop 36:03  
3 Tim Tesselaar Noordkop 36:45  
4 Paul Okkerse SV Sportlust 36:59  
5 Sven Verduijn Noordkop 37:30  
6 Oscar Wokke Hylas 37:46  
7 Raymond Koen Noordkop 38:00  
8 Harm Jonker SV Sportlust 38:09  
9 Niels Zuijdgeest Den Helder 39:55  
10 Ioann Lobles Noordkop 40:16  
11 Matthijs Munnik Julianadorp 41:25  
12 Don Beukers SV Sportlust 42:11  
13 Tibbe Jong Noordkop 42:19  
14 Patrick van de Klift Den Helder 42:26  
15 Aart Mulder Schagerbrug 42:53  
16 Maurice Ijlstra Hippolytushoef 43:12  
17 Jacco Vlaming Julianadorp 44:06  
18 Dennis Curvers Noordkop 44:17  
19 Roel Busch SV Sportlust 44:49  
20 Laurens Duijker Den Helder 44:50  
21 Remco v.d. Beek Den Helder 45:09  
22 Roy Oldeboom 't Zand Nh 45:31  
23 Daan Schagen   45:42  
24 Michiel Dobber Noordkop 46:46  
25 Tim Albertsma Julianadorp 46:48  
26 Joost v.d. Klugt Warmenhuizen 47:08  
27 Arpäd Hornyák Julianadorp 47:20  
28 Patrick Blaasse Den Helder 47:39  
29 Joshua Copier Julianadorp 47:51  
30 Sven Alkema Sneek 47:54  
31 Mark Schapelhouman Sneek 48:36  
32 Ron Burger DOKEV 48:46  
33 Yves Schagen Julianadorp 49:00  
34 Mark van Breugel Tuitjenhorn 49:05  
35 Rudy Vermeulen Noordkop 49:18  
36 Wouter Kisteman Den Helder 50:07  
37 Immanuel van deenen Den helder 50:51  
38 Erwin Warnies Den Helder 50:53  
39 Niek Kolle Noordkop 50:57  
40 Ruud Vaars Anna Paulowna 52:27  
41 David blackmore Velsen-Noord 52:56  
42 Mark Mulder Noordkop 53:20  
43 Herman Schooljan Den helder 54:40  
44 Edwin Papjes Groningen 56:57  
45 Stephan Bax Uitgeest 1:00:10  
         
10M40, 10 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jordy Vinke Texel 36:55  
2 Lars Eelman Noordkop 37:42  
3 Ronald Lienos Noordkop 39:37  
4 Ritsert Boonstra Den Helder 40:28  
5 Peter Tas DOKEV 40:40  
6 Henk Elbertsen DOKEV 41:09  
7 Menno Beneker SV Sportlust 41:40  
8 Jeroen Linting TAS '82 43:09  
9 Robert Smit DOKEV 43:30  
10 Maarten Wanders Oudesluis 44:19  
11 Arjan Groot TAS '82 45:24  
12 Michiel Buurman Julianadorp 45:45  
13 Bas Dorpmans TAS '82 45:50  
14 Niels Schepers Breezand 45:55  
15 Marcel Schut Julianadorp 45:57  
16 Jochem Marcus Wieringermeer 46:17  
17 Arnold Gerritsen Huisduinen 46:37  
18 Edwin de Wit Noordkop 46:53  
19 Michiel Ooms Wieringermeer 46:55  
20 Maarten Griek Noordkop 47:10  
21 Marco de Boer Den Helder 47:16  
22 Gerald Struijk Den Helder 47:34  
23 Hugo Sinke Hoorn Nh 47:48  
24 Jan Koopman Noordkop 48:32  
25 Jeroen Looman AAV '36 48:37  
26 Jacob van der Wulp SV Sportlust 49:31  
27 Andre Ligting Breezand 49:47  
28 Nico Houtkooper Julianadorp 49:51  
29 Sebastiaan Munter Heemskerk 50:03  
30 René Slijkhuis Julianadorp 50:14  
31 Bas Zuurbier Schagen 50:45  
32 Jeroen Paus SV Sportlust 50:55  
33 Hans van Dam Castricum 50:58  
34 Frank Huiberts Breezand 50:58  
35 Erik van der Wijk Den Oever 52:38  
36 Wouter van Onzenvort Noordkop 54:58  
37 R Touwen Den Helder 56:17  
38 Joris Ten Berg Den Helder 56:48  
39 Maurice Elema Den Helder 56:50  
40 Marco Reebeen Den Helder 57:47  
41 Michiel Buurman Julianadorp 58:53  
42 Ronald Rijkers Noordkop 1:01:10  
43 Cees Dubbeld TAS '82 1:04:08  
         
10M50, 10 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lutz Lohse Texel 40:34  
2 David van der Welle NOVA 42:01  
3 Danny Hajos Noordkop 42:57  
4 Hans Nijman TAS '82 43:00  
5 Erik Leibbrand Noordkop 43:09  
6 Koen Zuijdgeest Den Helder 43:26  
7 Sjaak Betjes Lycurgus 43:36  
8 Nico Dalen SV Sportlust 44:26  
9 Peter Schenk Den Helder 44:55  
10 Teun Burgers TAS '82 44:58  
11 Bas van der Ploeg TAS '82 45:38  
12 Allard Pliester TAS '82 46:28  
13 Ruud Kole Noordkop 46:36  
14 Peter Keet DOKEV 46:52  
15 Aiko Pastoor TAS '82 47:01  
16 Marcus Copier Petten 47:42  
17 Frank Groot Anna Paulowna 48:03  
18 Marc Tesselaar Den Helder 48:12  
19 Martin de Vos Noordkop 49:32  
20 Marcel Steenvoorden Noordkop 49:34  
21 Anno van de Bosch Den Helder 50:02  
22 Kees van der Pijl Alkmaar 50:07  
23 Peter Lakerveld Den Helder 50:34  
24 Jan Duijzer Breezand 50:56  
25 Gerrit-Jan Knoeff Schagen 51:01  
26 Han Ordelman Den Helder 51:04  
27 Rens de Haan Den Helder 51:56  
28 Juan Irausquin Alkmaar 52:14  
29 Roel Verschoor Noordkop 52:34  
30 Manfred Kelle Bremen 52:35  
31 Dirk Jan Silver Julianadorp 53:02  
32 Ewoud de Jong Noordkop 53:26  
33 Barry Al Den Helder 53:33  
34 Marcel Jong Den Helder 53:45  
35 Nico Graaf Alkmaar 53:50  
36 Olof Glorie Trias 54:10  
37 Hans van der Wal Den Helder 54:23  
38 Jeen Bijma Den Helder 54:31  
39 Nico Blokker TAS '82 57:20  
40 Frits van de Reep Schagen 58:45  
41 Rick v.d. Plas TAS '82 59:31  
42 Chris Vermeulen Noordkop 59:32  
43 Gillis van Belzen Den Helder 1:00:48  
44 Berend Timmermans TAS '82 1:03:15  
45 Maichel Gleijsteen Den Helder 1:03:42  
46 Chris Dinkla Heiloo 1:04:49  
         
10M60, 10 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jan-Willem Schutte Noordkop 43:14  
2 Ton van der Meché SV Sportlust 45:45  
3 Dick de Vries TAS '82 45:59  
4 Martin Spang   46:43  
5 Ab Vos Noordkop 47:47  
6 Nico Dirks Noordkop 48:00  
7 Joep Maduro Den Helder 49:10  
8 Cees Meijer SAV 50:05  
9 Leen Duijzer DOKEV 50:54  
10 Henk Foekema Hippolytushoef 51:01  
11 Humphrey Mijnals SV Sportlust 51:49  
12 Derk Jansen Julianadorp 51:53  
13 Jos ten Velden SV Sportlust 51:58  
14 Ron van buuren Noordkop 51:59  
15 Cors van Kruining SV Sportlust 52:47  
16 Chris Everhardus Noordkop 53:26  
17 Willem Snel Noordkop 54:03  
18 Ron de Groot Noordkop 54:14  
19 Wim van Rijn Noordkop 54:16  
20 Holger Haneberg Bremen 54:35  
21 Jurrie Spah DOKEV 54:48  
22 Jan elhorst SV Sportlust 55:46  
23 Dirk Jimmink Loopgroep PK 57:22  
24 Hans Bouwkamp Den Helder 57:50  
25 Johan Brand Den Helder 58:15  
26 Harry Kraak Noordkop 58:20  
27 Dolf Klijn Hera 59:01  
28 Hank Mosk Noordkop 1:01:34  
29 Jeroen Soutberg Den Helder 1:02:00  
30 Jan Blaauw TAS '82 1:04:06  
31 C. Hoep Callantsoog 1:05:51  
32 Herman Koopman TAS '82 1:07:20  
33 Maarten Dijker Noordkop 1:07:47  
         
Sport2000 Bart Langedijk Den Helder    

Inschrijving Napoleon-Mijlenloop 2021

U kunt al inschrijven, klik hier.........

Of gebruik de QR code QRcode napoleonInked2021 09 26 LI

bwfinance

zeespiegel