jongens mini          
600m 8 deelnemer(s)
1 12 Kraak, Sam 2013 Noordkop 2.32.7  
2 251 Reekers, Owen 2014 Noordkop 2.48.6  
3 14 Vacano, Thomas 2013 Noordkop 2.51.8  
4 13 Stolk, Benjamin 2013 Noordkop 3.05.7  
5 8 Vries, Rens de 2014 Noordkop 3.25.1  
6 7 Vacano, Stijn 2014 Noordkop 3.31.7  
7 9 Woiud, Thijs 2014 Noordkop 3.34.0  
  11 Charité, Niels 2013 Noordkop DNF  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Sam Kraak Noordkop 2013 2.60 16.79 508 ptn
2 Thomas Vacano Noordkop 2013 2.18 13.24 366 ptn
3 Benjamin Stolk Noordkop 2013 2.07 9.99 284 ptn
4 Niels Charité Noordkop 2013 1.56 12.88 236 ptn
5 Owen Reekers Noordkop 2014 2.29 5.77 233 ptn
6 Rens de Vries Noordkop 2014 1.82 9.40 222 ptn
7 Thijs Woiud Noordkop 2014 1.85 7.88 196 ptn
8 Stijn Vacano Noordkop 2014 1.79 7.84 183 ptn
             
meisjes mini          
600m 5 deelnemer(s)
1 2 Diallo, Binta 2014 Noordkop 2.47.7  
2 4 Striet, Louise-Jade 2014 Noordkop 3.00.1  
3 10 Baars, Lise 2013 Noordkop 3.03.5  
4 5 Kraak, Maud 2015 Noordkop 3.23.0  
5 1 Berkum, Isolde van 2014 Noordkop 3.48.6  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Louise-Jade Striet Noordkop 2014 2.04 12.77 330 ptn
2 Binta Diallo Noordkop 2014 2.20 9.61 303 ptn
3 Lise Baars Noordkop 2013 1.82 11.57 265 ptn
4 Isolde van Berkum Noordkop 2014 1.81 5.49 129 ptn
5 Maud Kraak Noordkop 2015 1.82 4.20 94 ptn
6 Janne van 't Spijker Noordkop 2014   6.57 77 ptn
             
Jongens pupillen C          
600m 7 deelnemer(s)
1 28 Koen, Thijmen 2012 Noordkop 2.21.9  
2 24 Woud, Iwan 2012 Noordkop 2.33.3  
3 30 Grevelink, Jevi 2012 Noordkop 2.42.7  
4 40 Belzen, Luiz van 2012 Noordkop 2.45.8  
5 37 Glasbergen, Joey 2012 Noordkop 2.47.3  
6 32 Menger, Destin 2012 Noordkop 2.59.3  
7 41 Daniolos, Xandros 2012 Noordkop 3.05.2  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Iwan Woud Noordkop 2012 3.04 27.89 745 ptn
2 Thijmen Koen Noordkop 2012 2.77 16.15 532 ptn
3 Xandros Daniolos Noordkop 2012 2.70 13.90 482 ptn
4 Luiz van Belzen Noordkop 2012 2.00 14.36 349 ptn
5 Destin Menger Noordkop 2012 2.55 7.05 317 ptn
6 Joey Glasbergen Noordkop 2012 2.30 8.26 294 ptn
7 Jevi Grevelink Noordkop 2012 2.48 5.45 262 ptn
             
Meisjes pupillen C          
600m 7 deelnemer(s)
1 15 Spijker, Saar van 't 2012 Noordkop 2.27.4  
2 16 Elema, Mae 2012 Noordkop 2.43.4  
3 19 Berg, Sophie ten 2012 Noordkop 2.43.7  
4 22 Tol, Nova 2012 Noordkop 2.49.4  
5 17 Boerrigter, Liz 2012 Noordkop 3.09.2  
6 21 Mourik, Sofie van 2012 Noordkop 3.14.9  
7 18 Zwart, Zoë 2012 Noordkop 3.17.3  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Saar van 't Spijker Noordkop 2012 2.79 14.15 504 ptn
2 Sofie van Mourik Noordkop 2012 2.85 12.30 484 ptn
3 Liz Boerrigter Noordkop 2012 2.80 8.66 403 ptn
4 Nova Tol Noordkop 2012 2.53 10.98 396 ptn
5 Mae Elema Noordkop 2012 2.39 12.15 389 ptn
6 Sophie ten Berg Noordkop 2012 2.33 9.60 328 ptn
7 Zoë Zwart Noordkop 2012 2.42 7.97 312 ptn
             
Jongens pupillen B          
1000m 5 deelnemer(s)
1 43 Baars, Daan 2011 Noordkop 4.20.4  
2 44 Bouwer, Kain 2011 Noordkop 4.25.6  
3 45 Boonstra, Ids 2011 Noordkop 4.43.5  
4 48 Gurp, Liam van 2011 Noordkop 5.08.7  
5 46 Kok, Mees 2011 Noordkop 5.14.6  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Daan Baars Noordkop 2011 2.72 17.59 544 ptn
2 Kain Bouwer Noordkop 2011 2.46 19.14 515 ptn
3 Mees Kok Noordkop 2011 2.41 13.27 413 ptn
4 Ids Boonstra Noordkop 2011 2.34 13.22 398 ptn
5 Liam van Gurp Noordkop 2011 2.29 11.57 359 ptn
             
Meisjes pupillen B          
1000m 4 deelnemer(s)
1 52 Lienos, Lotte 2011 Noordkop 4.20.8  
2 54 Kivits, Fay 2011 Noordkop 4.30.6  
3 50 Freeth, Alisha 2011 Noordkop 4.54.5  
4 51 Schotman, Yara 2011 Noordkop 4.57.1  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Alisha Freeth Noordkop 2011 2.60 15.73 492 ptn
2 Fay Kivits Noordkop 2011 2.66 13.11 460 ptn
3 Lotte Lienos Noordkop 2011 2.58 13.49 451 ptn
4 Yara Schotman Noordkop 2011 2.26 9.60 314 ptn
             
Jongens pupillen A(1e jrs)          
1000m 2 deelnemer(s)
1 57 Jongstra, Lucas 2010 Noordkop 4.15.8  
2 55 Dresia, Tijn 2010 Noordkop 4.39.6  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Lucas Jongstra Noordkop 2010 2.65 5.09 595 ptn
2 Tijn Dresia Noordkop 2010 2.52 4.74 545 ptn
             
Jongens pupillen A(2e jrs)          
1000m 5 deelnemer(s)
1 86 Darphorn, Stan 2009 Noordkop 4.02.6  
2 88 Boonstra, Jelte 2009 Noordkop 4.15.8  
3 90 Hertsenberg, Aram 2009 Noordkop 4.17.7  
4 89 Man, Tycho de 2009 Noordkop 4.23.1  
5 87 Arts, Timo 2009 Noordkop 5.25.3  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Tycho de Man Noordkop 2009 2.82 6.36 710 ptn
2 Aram Hertsenberg Noordkop 2009 3.03 5.61 705 ptn
3 Stan Darphorn Noordkop 2009 2.74 4.57 577 ptn
4 Jelte Boonstra Noordkop 2009 2.63 4.64 560 ptn
5 Timo Arts Noordkop 2009 2.48 3.83 470 ptn
             
Meisjes pupillen A(1e jrs)          
1000m 7 deelnemer(s)
1 61 Hubenaar, Bella 2010 Noordkop 4.29.5  
2 70 Belzen, Julie van 2010 Noordkop 4.33.3  
3 58 Jansen, Fiep 2010 Noordkop 4.35.9  
4 69 Vliet, Dominique van 2010 Noordkop 4.41.8  
5 60 Majoor, Donna 2010 Noordkop 4.48.9  
6 68 Koningstein, Elisa 2010 Noordkop 4.49.9  
7 66 Borst, Lotte 2010 Noordkop 4.50.4  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Elisa Koningstein Noordkop 2010 2.70 4.54 567 ptn
2 Lotte Borst Noordkop 2010 2.56 4.48 535 ptn
3 Donna Majoor Noordkop 2010 2.58 4.09 510 ptn
4 Dominique van Vliet Noordkop 2010 2.53 3.68 469 ptn
5 Sophia Basteleur Noordkop 2010 2.53 3.34 441 ptn
6 Bella Hubenaar Noordkop 2010 2.51 3.12 418 ptn
7 Fiep Jansen Noordkop 2010 2.38 3.38 414 ptn
8 Julie van Belzen Noordkop 2010 2.41 3.14 400 ptn
             
Meisjes pupillen A(2e jrs)          
1000m 7 deelnemer(s)
1 73 Smits, Leila 2009 Noordkop 3.56.3  
2 83 Akhavan, Anna 2009 Noordkop 4.10.4  
3 74 Robert, Djona 2009 Noordkop 4.12.5  
4 75 Dekker, Alysha 2009 Noordkop 4.15.2  
5 249 Pronk, Rozemarijn 2009 Noordkop 4.55.3  
6 71 Karia, Shanaja 2009 Noordkop 5.07.6  
7 77 Bosch, Jet 2009 Noordkop 5.07.9  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Leila Smits Noordkop 2009 3.71 7.03 927 ptn
2 Anna Akhavan Noordkop 2009 3.51 5.07 766 ptn
3 Djona Robert Noordkop 2009 2.77 7.09 743 ptn
4 Alysha Dekker Noordkop 2009 2.95 5.56 686 ptn
5 Jet Bosch Noordkop 2009 2.73 4.45 567 ptn
6 Shanaja Karia Noordkop 2009 2.60 4.53 546 ptn
7 Rozemarijn Pronk Noordkop 2009 2.69 3.74 505 ptn
             
Jongens junioren D          
1000m 8 deelnemer(s)
1 93 Lienos, Tim 2008 Noordkop 3.46.1  
2 100 Schreuders, Sean 2008 Noordkop 3.51.4  
3 99 Schreuders, Jack 2008 Noordkop 4.01.5  
4 95 Bakker, Fabio 2008 Noordkop 4.16.2  
5 343 Touwen, Tijn 2007 Noordkop 4.39.1  
6 345 Poortvliet, Alex 2007 Noordkop 4.42.9  
7 98 Ordelman, Koen 2008 Noordkop 4.43.8  
8 339 Weert, Jaron de 2008 Noordkop 5.04.8  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Koen Ordelman Noordkop 2008 3.33 6.65 629 ptn
2 Sean Schreuders Noordkop 2008 3.66 5.25 608 ptn
3 Jack Schreuders Noordkop 2008 3.23 5.77 556 ptn
4 Tim Lienos Noordkop 2008 3.06 6.28 553 ptn
5 Tijn Touwen Noordkop 2007 3.20 5.72 546 ptn
6 Alex Poortvliet Noordkop 2007 3.03 5.07 470 ptn
7 Fabio Bakker Noordkop 2008 3.07 3.91 395 ptn
8 Jaron de Weert Noordkop 2008 2.00 5.68 304 ptn
             
Meisjes junioren D          
1000m 4 deelnemer(s)
1 340 Groot, Pink 2008 Noordkop 3.52.7  
2 347 Kiekebos, Lisa 2007 Noordkop 4.11.6  
3 341 Olij, Amber 2008 Noordkop 4.29.3  
4 342 Postmus, Iris 2008 Noordkop 4.37.9  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Pink Groot Noordkop 2008 2.98 7.71 619 ptn
2 Amber Olij Noordkop 2008 2.77 7.32 556 ptn
3 Lisa Kiekebos Noordkop 2007 2.94 6.62 549 ptn
4 Iris Postmus Noordkop 2008 2.52 4.61 336 ptn
             
Jongens junioren C          
1000m 3 deelnemer(s)
1 348 Nuijen, Pim 2006 Noordkop 4.03.6  
2 245 Gielen, Andy 2006 Noordkop 4.07.9  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Pol Gombault Noordkop 2006 3.65 7.96 767 ptn
2 Pim Nuijen Noordkop 2006 3.80 5.91 678 ptn
3 Andy Gielen Noordkop 2006 3.44 4.46 509 ptn
             
Meisjes junioren C          
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Jazz-Lynn Mulder Noordkop 2005 3.13 8.51 692 ptn
2 Yentl Brink Noordkop 2005 2.88 6.63 538 ptn
3 Fatia Kamal Hamda Noordkop 2006 2.58 5.28 394 ptn
             

Inschrijving Napoleon-Mijlenloop 2021

U kunt al inschrijven, klik hier.........

Of gebruik de QR code QRcode napoleonInked2021 09 26 LI

bwfinance

zeespiegel