Voor de 6e keer organiseren we het crossloop-festijn bij uitstek bij de Helderse Ren- en Toerclub DOK aan de Guldemondweg. De pittige klimmetjes en het zichtbare parcours is ook voor de toeschouwers een feestje. Na afloop nog even nagenieten met de warme chocomelk of andere gratis warme drank (alleen voor de deelnemers). De inschrijving is op de dag zelf vanaf 09.30u. Let nog even op de starttijden, je kunt voor jouw afstand inschrijven tot een kwartier voor de start. Kom dus op tijd! Door basisscholen vooraf opgegeven kinderen, krijgen nog eens extra korting op het inschrijfgeld. 

 

2024 flyer Dok cross

Klik op deze banner en genereer zo wat sponsor geld voor onze vereniging door wat te bestellen bij de aangesloten webshops. Alvast bedankt.

Lid worden ?

Wilt u lid worden van onze vereniging?
Geen probleem, inschrijfformulier invullen en
aan de trainer geven.

Formulier downloaden?

inschrijfformulier

Bezoekers

Vandaag 1

Gisteren 73

Laatste week 74

Laatste maand 2174

Totaal 275849

Kubik-Rubik Joomla! Extensions