2024 flyer Trainingsloop 1

Inmiddels voor alle lopers in Den Helder en omstreken, Noordkop zet het parcours uit en zetten een klok neer bij de ingang van de Donkere Duinen. Van 09.00 tot 09.15u kan worden gestart, Na 10.00u beginnen we weer met opruimen van het parcours. Dit jaar op 20 januari, 6 april, 13 juli en 9 november. zijn geen kosten aan verbonden. Zeg het voort!

Klik op deze banner en genereer zo wat sponsor geld voor onze vereniging door wat te bestellen bij de aangesloten webshops. Alvast bedankt.

Lid worden ?

Wilt u lid worden van onze vereniging?
Geen probleem, inschrijfformulier invullen en
aan de trainer geven.

Formulier downloaden?

inschrijfformulier

Bezoekers

Vandaag 73

Gisteren 59

Laatste week 73

Laatste maand 2173

Totaal 275848

Kubik-Rubik Joomla! Extensions