kerstcross

Op Tweede Kerstdag zal de Kerstcross weer van start gaan. Vele vrijwilligers zullen klaar staan om alle hardlopers en wandelaars een mooie dag te bezorgen. Er kan door de hardlopers weer gekozen worden uit diverse afstanden van 0,8 km voor de allerkleinsten tot 10 km voor de trimmers en wedstrijdlopers. De wandelaars kunnen kiezen voor een afstand van 5, 10 of 15 kilometer.

Voor meer info: https://www.kerstcross.nl/

Klik op deze banner en genereer zo wat sponsor geld voor onze vereniging door wat te bestellen bij de aangesloten webshops. Alvast bedankt.

Lid worden ?

Wilt u lid worden van onze vereniging?
Geen probleem, inschrijfformulier invullen en
aan de trainer geven.

Formulier downloaden?

inschrijfformulier

Bezoekers

Vandaag 2

Gisteren 73

Laatste week 75

Laatste maand 2175

Totaal 275850

Kubik-Rubik Joomla! Extensions