Al sinds vele jaren organiseren wij in de maand juli de Zee van Tijd-strandloop. En zo ook dit jaar! We zijn erg blij dat de (sinds januari 2022) nieuwe eigenaren van het strandpaviljoen eveneens hun medewerking willen verlenen aan ons evenement.

We hopen jullie, jong en oud, in groten getale te mogen begroeten. Er is voor elke deelnemer een geweldige herinnering van het paviljoen en wie weet val je daarnaast nog in de prijzen door de gebruikelijke prijsverloting op startnummer. Dus doe mee!

Zie de flyer voor meer informatie en/of klik hier!

(Neem bij vragen contact op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..)

07 2022 flyer ZvT loop

Klik op deze banner en genereer zo wat sponsor geld voor onze vereniging door wat te bestellen bij de aangesloten webshops. Alvast bedankt.

Lid worden ?

Wilt u lid worden van onze vereniging?
Geen probleem, inschrijfformulier invullen en
aan de trainer geven.

Formulier downloaden?

inschrijfformulier

Bezoekers

Vandaag 20

Gisteren 45

Laatste week 124

Laatste maand 2101

Totaal 219620

Kubik-Rubik Joomla! Extensions