Op zondag 29 mei organiseert Sv Noordkop “ Het Atletiekfestijn” mogelijk gemaakt door de 100 jarige Woningstichting.


Het programma is zo gemaakt dat er voor alle leeftijdscategorieën iets te doen is.
Zo Kan iedereen kennis maken met Atletic Champs, waarbij atletiek is afgestemd op de ontwikkeling van het kind. Centraal staat succesbeleving, veelzijdigheid, sporten in teams, lopen, springen en werpen.
Ook laten we Den Helder kennis maken met een training van onze pas gestarte Frame Runners, deze atleten met een lichamelijke beperking, waardoor zij niet zelfstandig kunnen lopen of rennen, toch actief kunnen zijn en kunnen participeren/integreren met behulp van een frame. Deze training zal ondersteund worden door Kimberly Alkemade Paralympisch atleet (zilver en brons op het WK in Dubai 2019)
Daarbij is er een hordentraining gegeven door trainers van SV Noordkop, waarbij Gregory Sedoc bekend als oud Nederlands en Europees kampioen, tv analist en deelnemer van Expeditie Robinson aanwezig zal zijn.


De dag zal afgesloten worden met een recreatieve 3000 meter en 5000 meter loop.
Deelnemers kunnen zich kosteloos inschrijven via www.noordhollandactief.nl of op de dag zelf.

Programma:
10:00 -12:00 uur Atletic Champs leeftijd van 2 tot 12 jaar
12:00 uur 800 meter vanaf 10 jaar
12:30 - 14:00 uur Frame Running
14:00 - 16:00 uur een hordentraining vanaf 6 jaar
16:00 uur start 3000 meter vanaf 13 jaar
16:30 uur start 5000 meter vanaf 13 jaar

Met vriendelijke groet,

Marchel Keppel

Klik op deze banner en genereer zo wat sponsor geld voor onze vereniging door wat te bestellen bij de aangesloten webshops. Alvast bedankt.

Lid worden ?

Wilt u lid worden van onze vereniging?
Geen probleem, inschrijfformulier invullen en
aan de trainer geven.

Formulier downloaden?

inschrijfformulier

Bezoekers

Vandaag 19

Gisteren 45

Laatste week 123

Laatste maand 2100

Totaal 219619

Kubik-Rubik Joomla! Extensions