Beste Ellen,

Tot onze grote spijt vernamen wij voor de Algemene Ledenvergadering, dat bijzondere omstandigheden en jouw gezondheid oorzaak zijn van het bedanken voor de continuering van jouw functie als (voorzitter) secretaris van onze vereniging SV Noordkop Atletiek.

Bij verscheidene gelegenheden werden wij getroffen door de belangstelling, die je toonde voor doel en streven van onze vereniging.

Jouw vele goede raadgevingen, je helder oordeel en onverwoestbare geestdrift zijn steeds een grote steun voor ons geweest en hebben de bloei van onze vereniging zeer zeker bevorderd: hiervoor zijn wij je grote dankbaarheid verschuldigd.

Graag hadden wij je als bestuurslid nog vele jaren in ons midden gezien doch, wetende dat je besluit vast staat, respecteren wij dit en spreken wij nogmaals onze oprechte dank uit voor alles wat je voor onze vereniging deed.

Wij wensen jou en je familie nog vele gelukkige, sportieve, jaren in een goede gezondheid toe!

Namens het bestuur van S.V. Noordkop,

Peter van der Star Interim-Voorzitter.

Klik op deze banner en genereer zo wat sponsor geld voor onze vereniging door wat te bestellen bij de aangesloten webshops. Alvast bedankt.

Aanmelden nieuwsbriefOntvang HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Lid worden ?

Wilt u lid worden van onze vereniging?
Geen probleem, inschrijfformulier invullen en
aan de trainer geven.

Formulier downloaden?

inschrijfformulier

Bezoekers

Vandaag 16

Gisteren 20

Laatste week 121

Laatste maand 169

Totaal 196569