IMG 6446Djoao Lobles heeft zich geplaatst voor de EYOF ( Europees jeugd olympisch festival). Dit vindt plaats in Györ, Hongarije, van 23 t/m 29 juli. In totaal gaan er 78 jongeren naar Hongarije met de volgende sporten: Handbal, volleybal, turnen, kanoën, judo, zwemmen en atletiek.  Djoao komt uit voor Nederland op de 800 meter.
De eerste serie is op 27 juli om 11.20. Mocht hij deze goed lopen dan komt hij de volgende dag weer in actie om 14.50. Mocht die race ook goed gaan dan komt hij in de finale op zaterdag 29 juli om 16.25 uur.

Dit kan je volgen via een livestream uitzending: http://www.european-athletics.org

 

                           UITSLAGENLIJST ‑ 3KM

19‑07‑2017 22:50                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑

    1    399  Ioann Lobles               Noordkop              2004      1e m3        10:59  16,388    3:39

    2    398  Aiwen Lobles               Noordkop              1964      2e m3        11:17  15,953    3:45

    3    394  Sven Verduijn              Noordkop              2002      3e m3        12:15  14,694    4:05

    4    591  Tom Jansen                 Noordkop              2006      4e m3        14:01  12,842    4:40

    5    576  Jan Arie van der Kolk      SV Sportlust          1968      5e m3        14:20  12,558    4:46

    6    885  Dylan Adriaansen           Noordkop              2003      6e m3        14:21  12,544    4:47

    7    884  Jeffrey Hutten             Noordkop              2003      7e m3        14:24  12,500    4:48

    8    488  Samuel Neumeister          Gladenbach            2003      8e m3        14:29  12,428    4:49

    9    888  Lara Smits                 Noordkop              2004      1e v3        14:34  12,357    4:51

   10    489  Tess van Dalen             SV Sportlust          2003      2e v3        14:36  12,329    4:52

   11    493  Anton van der Wulp         SV Sportlust          1970      9e m3        14:53  12,094    4:57

   12    393  Saskia Verijzer‑Sleking    SV Sportlust          1975      3e v3        14:55  12,067    4:58

   13    499  Marije Dito‑Vos            Noordkop              1977      4e v3        14:56  12,054    4:58

   14    892  maritza Kroon              Noordkop              2002      5e v3        15:00  12,000    5:00

   15    887  John Klappe                Noordkop              1965     10e m3        15:33  11,576    5:11

   16    561  Andy Gielen                Noordkop              2006     11e m3        15:53  11,333    5:17

   17    395  Gineke oosterhuis          Noordkop              1979      6e v3        15:56  11,297    5:18

   18    890  Cindy ten Hove             Noordkop              2002      7e v3        16:10  11,134    5:23

   19    891  Chelsea Strigt             Noordkop              2007      8e v3        16:12  11,111    5:24

   20    893  Mandy Striet               Den Helder            1980      9e v3        16:14  11,088    5:24

   21    390  Robert Hulzebos            Den Helder            1968     12e m3        16:28  10,931    5:29

   22    954  Lisette Tak                Noordkop              1967     10e v3        16:29  10,920    5:29

   23    941  Peter Roshal               julianadorp           1959     13e m3        16:36  10,843    5:32

   24    490  Louise Jansen              Noordkop              2007     11e v3        16:37  10,832    5:32

   25    894  ellen Bink                                       1990     12e v3        16:49  10,704    5:36

   26    886  Amber Adriaansen           Noordkop              2007     13e v3        16:50  10,693    5:36

   27    391  Joep van der Wulp          Noordkop              2000     14e m3        16:52  10,672    5:37

   28    487  Lisa Lievebos              Noordkop              2007     14e v3        16:57  10,619    5:39

   29    497  Alex David                 Voebema               1966     15e m3        17:12  10,465    5:44

   30    889  suzanne de Wit             Noordkop              2002     15e v3        17:30  10,286    5:50

   31    486  Pim Nuijen                 Noordkop              2006     16e m3        17:33  10,256    5:51

   32    534  Willeke Maas               Noordkop              1963     16e v3        17:36  10,227    5:52

   33    491  Amber Olij                 Noordkop              2008     17e v3        17:38  10,208    5:52

   34    392  Jacob van der Wulp         Noordkop              1972     17e m3        17:40  10,189    5:53

   35    544  Zola Assorgia              SV Sportlust          2002     18e v3        17:59  10,009    5:59

   36    494  Tijn Touwen                Noordkop              2007     18e m3        18:18   9,836    6:06

   37    571  Cindy Blankenzee           Noordkop              1974     19e v3        18:20   9,818    6:06

   38    882  Patrick Charité            Voebema               1981     19e m3        18:37   9,669    6:12

   39    883  Kaul Smetsers              Voebema               1951     20e m3        18:38   9,660    6:12

   40    396  Marijke de Wijs            Voebema               1965     20e v3        18:41   9,634    6:13

   41    895  Tim Prikken                Noordkop              2007     21e m3        18:51   9,549    6:17

   42    896  Cindy prikken              Noordkop              1979     21e v3        18:54   9,524    6:18

   43    495  Maureen de Groot           Noordkop              1961     22e v3        19:18   9,326    6:26

   44    496  Sarah Link                 Noordkop              1985     23e v3        19:19   9,318    6:26

   45    492  Marco van der Wulp         SV Sportlust          2003     22e m3        19:20   9,310    6:26

   46    397  Femke van den Berg‑Ambrio  04165                 1971     24e v3        19:25   9,270    6:28

   47    498  Marjan Kortbeek            Noordkop              1959     25e v3        19:47   9,099    6:35

                       Strandpaviljoen Zee van Tijd

                                   UITSLAGENLIJST ‑ 6KM

19‑07‑2017 22:51                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑

    1    945  Luca Assorgia              SV Sportlust          1994      1e m6        19:51  18,136    3:18

    2    940  Filmon Tesfu                 Noordkop              1993      2e m6        20:11  17,836    3:21

    3    932  Rudy Kool                    SV Sportlust          1988      3e m6        20:50  17,280    3:28

    4    960  Ronald Lienos              Noordkop              1975      4e m6        22:54  15,721    3:49

    5    939  erik Strikker                  SV Sportlust          1970      5e m6        23:01  15,641    3:50

    6    956  Ingmar Vink                 Noordkop              1977      6e m6        23:43  15,179    3:57

    7    951  Danny Hajos                Den Helder            1967      7e m6        23:53  15,073    3:58

    8    966  job Biersteker               Den Helder            1989      8e m6        24:11  14,886    4:01

    9    944  Nico van Dalen             SV Sportlust          1965      9e m6        24:15  14,845    4:02

   10    973  paul Okkerse               SV Sportlust          1988     10e m6        24:28  14,714    4:04

   11    984  jeroen Linting                schagen               1977     11e m6        24:48  14,516    4:08

   12    964  Co van Bueren              Schagen               1983     12e m6        24:55  14,448    4:09

   13    948  Don Beukers                SV Sportlust          1987     13e m6        25:06  14,343    4:11

   14    947  Jessica Glasbergen      SV Sportlust          1979      1e v6        25:10  14,305    4:11

   15    972  Humphrey Mijnals         SV Sportlust          1958     14e m6        25:16  14,248    4:12

   16    942  Sebastiaan Baars         Voebema               1984     15e m6        25:27  14,145    4:14

   17    975  Stephan Privee             Noordkop              1983     16e m6        25:28  14,136    4:14

   18    974  Dennis Curvers             Noordkop              1980     17e m6        25:48  13,953    4:18

   19    969  Jan koopman                Noordkop              1971     18e m6        25:50  13,935    4:18

   20    950  Ton van der Meché       SV Sportlust          1953     19e m6        25:57  13,873    4:19

   21    931  Rob Donker                  SV Sportlust          1969     20e m6        26:20  13,671    4:23

   22    961  Laurens Duijnker           Den Helder            1980     21e m6        26:24  13,636    4:24

   23    943  Klaus Neumeister           Gladenbach            1959     22e m6        26:33  13,559    4:25

   24    983  Arpad Hornyak               julianadorp           1986     23e m6        27:05  13,292    4:30

   25    976  Marco Langendoen        Noordkop              1978     24e m6        27:12  13,235    4:32

   26    965  Edwin ded Wit                Noordkop              1972     25e m6        27:20  13,171    4:33

   27    958  Ron Jimmink                Loopgroep PK          1972     26e m6        28:05  12,819    4:40

   28    938  Joost Veenstra                Noordkop              1996     27e m6        28:13  12,758    4:42

   29    962  Claudia Geldermans       Noordkop              1978      2e v6        28:18  12,721    4:43

   30    980  Alexander Vlieger           Alkmaar               1963     28e m6        28:26  12,661    4:44

   31    978  Gabriélla Czech             Noordkop              1983      3e v6        28:34  12,602    4:45

   32    959  Marc Tesselaar             Den Helder            1961     29e m6        28:39  12,565    4:46

   33    981  Bart Brinkman              Den Helder            1968     30e m6        28:41  12,551    4:46

   34    926  Martijn Berkhout           Barsingerhorn         1977     31e m6        28:59  12,421    4:49

   35    953  Kors van Kruining          Noordkop              1956     32e m6        29:20  12,273    4:53

   36    982  sebastiaan van Keulen                                1978     33e m6        29:28  12,217    4:54

   37    968  Jacoba Marinus             SV Sportlust          1965      4e v6        29:34  12,176    4:55

   38    952  Ricardo Link                   Noordkop              1978     34e m6        29:43  12,114    4:57

   39    970  wilko Foolen               Eindhoven Atletiek    1968     35e m6        29:49  12,074    4:58

   40    971  mariette van Laar          SV Sportlust          1966      5e v6        30:07  11,954    5:01

   41    963  Willem Snel                   Noordkop              1953     36e m6        30:11  11,927    5:01

   42    946  Simon Abbink               Noordkop              1953     37e m6        30:21  11,862    5:03

   43    957  Dirk Jimmink               Loopgroep PK          1950     38e m6        30:30  11,803    5:05

   44    977  Peter Jacobs               Noordkop              1958     39e m6        31:29  11,435    5:14

   45    979  rené Kiljan                     Den Helder            1968     40e m6        31:48  11,321    5:18

   46    949  Tineke Mellema‑Hoving  Noordkop              1970      6e v6        31:51  11,303    5:18

   47    967  Jan Elhorst                     SV Sportlust          1948     41e m6        35:20  10,189    5:53

   48    955  Jan Douwe Borsch           SV Sportlust          1968     42e m6        35:21  10,184    5:53

                       Strandpaviljoen Zee van Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Op donderdag 29 juni 2017 werd het sportgala in de stadshal van Den Helder georganiseerd door Sportservice. Bij de uitreiking van de sportpenningen aan alle kampioenen van Den Helder was SV Noordkop ruim vertegenwoordigd met maar liefst 5 atleten. De nestor van SV Noordkop; Nico Ridder was met zijn 80 jaar een bijzondere kampioen. tijdens het NK Masters in Gouda werd hij Nederlands Kampioen bij het speerwerpen in de categorie 80+, wat op zich al een bijzondere prestatie is. Ciska Bosma werd gehuldigd met 2 sportpenningen omdat zij Nederlands kampioen gewichtheffen werd en tevens in Gouda Nederlands kampioen bij het discuswerpen werd bij de Vrouwen masters 35+.

Het NK Masters werd afgelopen weekend georganiseerd door AV Gouda in Gouda. Het NK besloeg 3 wedstrijddagen en de weergoden waren de atleten gunstig gezind. Voor SV Noordkop waren er 4 atleten actief op dit NK en met wisselend succes zijn ze uit de strijd gekomen.

Vrijdagavond beet Nico Ridder de spits af bij het speerwerpen voor M80. Met een mooie constante serie sloot hij af met een afstand van 22.58m en een gouden medaille. Een bijzondere prestatie op deze leeftijd.

Zaterdag was het de beurt aan Ciska Bosma en Tjerk Vos.

Oudejaarsloop 2017

Inschrijving voor de Oudejaarsloop 2017 is geopend.
 Vult u alle gegevens a.u.b. correct in, dat maakt het voor de mensen bij de inschrijving een stuk eenvoudiger. Betaling bij ophalen startnummer. B.v.d.
oliebollen
 

Inschrijven? Klik hier........

Agenda Wedstrijden e.d.

31dec
2017 11:00 am - 2:00 pm
Oudejaarsloop 2017
21jan
2018 11:00 am - 2:00 pm
Indoorwedstrijd SV Noordkop
28jan
2018 11:00 am - 11:30 am
1e Noordkop cross

Lid worden ?

Wilt u lid worden van onze vereniging?
Geen probleem, inschrijfformulier invullen en
aan de trainer geven.

Formulier downloaden?

inschrijfformulier

Sponsors

Bezoekers

Vandaag 101

Gisteren 111

Laatste week 677

Laatste maand 4524

Totaal 111468