Uitslagenlijst Duin-Bollenloop

Julianadorp - Zondag 15 april 2018

 
 
1M9, JEUGD T/M 9 JR
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Tim Lienos
Noordkop
 
3:59
2
Niek van Casand
 
 
4:02
3
Rover Roelink
Noordkop
 
4:03
4
Guus Kisteman
 
 
4:10
5
Kyan Quilola Bremer
Feniks
 
4:13
6
Thom Mulder
Noordkop
 
4:17
7
Mathijs Schuring
 
 
4:29
8
Bram Mulder
Noordkop
 
4:42
9
Jelte Boonstra
Noordkop
 
4:50
10
Thijmen de Weert
Noordkop
 
5:00
11
Tijmen Koen
Noordkop
 
5:02
12
Niek Seegers
 
 
5:18
13
Ids Boonstra
Noordkop
 
5:36
14
Dion Brandt
SAV
 
6:07
15
Jaimy Boot
 
 
6:10
16
Justin Spitters
 
 
6:45
1V9, JEUGD T/M 9 JR
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Leila Smits
Noordkop
 
4:12
2
Robin Roelink
Noordkop
 
4:16
3
Liv de Vries
 
 
4:23
4
Indy Schotman
Noordkop
 
4:34
5
Lynn van Veldhoven
Den Helder
 
4:39
6
Mirthe de Weert
Noordkop
 
4:44
7
Lotte Lienos
Noordkop
 
4:48
8
Sofie Witte
Noordkop
 
4:56
9
Jolijn Jansen
Noordkop
 
4:58
10
Femm Bruin
NOVA
 
5:04
11
Jill Bruin
NOVA
 
5:13
12
Jet Bosch
Noordkop
 
5:21
13
Maud van der Reep
 
 
5:21
14
Sofie Wildrink
Den Helder
 
5:31
15
Fiep Jansen
Noordkop
 
5:51
16
Elisa Koningstein
Noordkop
 
5:55
17
Lotte Borst
Noordkop
 
5:56
18
Jeldan Boonstra
 
 
5:59
19
Dilana Boot
 
 
6:04
20
Fabiënne Gossler
 
 
6:08
21
Jennifer Gossler
 
 
7:01
22
Yfke Boonstra
Noordkop
 
7:06
1M12, JEUGD T/M 12 JR
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Storm Roelink
 
 
3:50
2
Dino van de Wal
SV Sportlust
 
4:01
3
Sam Bosch
 
 
4:06
4
Ezra de Haas
 
 
4:14
5
Roy Spitters
 
 
4:15
6
Tim Brinkman
 
 
4:18
7
Viggo Witte
Noordkop
 
4:25
8
Lars Schuring
 
 
4:35
1V12, JEUGD T/M 12 JR
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Janne Roelink
 
 
4:04
2
Zoë Straatman
 
 
4:15
3
Louise Jansen
Noordkop
 
4:16
4
Leanne de Beurs
 
 
4:19
5
Indy Wijker
 
 
4:52
5M, 5 KM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Ioann Lobles
Noordkop
 
18:01
2
Joey Steenvoorden
 
 
18:24
3
Jorick Quax (Bremzicht)
 
 
18:32
4
Sven Verduijn
Noordkop
 
18:32
5
Justin Riteco
 
 
18:39
6
Dennis van der Eijk
 
 
19:07
7
Daan Schagen (Fysio Schagen)
 
 
19:09
8
Paul Dienaar
Voebema
 
19:13
9
Ebbe heinsbergen
 
 
19:23
10
Aiwen Lobles
Noordkop
 
19:30
11
Mat Hulzebos
 
 
19:33
12
Jeffrey Wassenaar (Jongewaard)
 
 
20:19
13
Jacob van der Wulp
 
 
20:40
14
Yves Schagen (Fysio Schagen 2)
 
 
20:52
15
Jeffrey Hutten (Wilms)
 
 
21:26
16
Johan Schoonheden
Noordkop
 
21:31
17
Jorn Engel (Fysio Schagen)
 
 
21:36
18
Anton van der Sloot
Den Helder
 
21:39
19
Cas Borst
 
 
21:44
20
Jilles de Wit
Den Helder
 
21:56
21
Hans van Breummelen
Noordkop
 
21:58
22
Ivo Witte
 
 
22:06
23
Owen Gerritsen
 
 
22:41
24
Kick van Dongen (Broeke Vastgoed)
 
 
22:47
25
Klaas Gerssum
 
 
23:10
26
Henk Kooijman
 
 
23:21
27
Harry Kraak
Noordkop
 
23:27
28
Niels Blokdijk
Noord-Scharwoude
 
23:32
29
Leo Smit
 
 
23:45
30
Timo de Wit
Noordkop
 
23:48
31
Johan Lienos
Noordkop
 
23:57
32
Frans de Koning
SV Sportlust
 
24:02
33
Mark Mulder
Noordkop
 
24:18
34
Sverre van Vliet
 
 
24:23
35
Don van Casand
 
 
24:32
36
Nathan Koningstein
Den Helder
 
24:35
37
Martijn Spigt
 
 
24:37
38
Peter Schuijt
Noordkop
 
25:02
39
Jurrie Span
DOKEV
 
25:07
40
Anton van der Wulp
SV Sportlust
 
25:20
41
Jaron de Weert
Noordkop
 
25:29
42
Peter Roskam
Julianadorp
 
25:36
43
Tom van Berkel
Voebema
 
26:02
44
Reggy Simons
Noordkop
 
26:05
45
Jan Douwe
SV Sportlust
 
26:15
46
Herman Lammers
Noordkop
 
26:34
47
Benny Bruin
DOKEV
 
26:44
48
Barry Vredeveld
 
 
27:46
49
Martin van Eeten
 
 
27:59
50
Pieter Raven
Voebema
 
28:00
51
Ben Heijblok (Jongewaard)
 
 
28:21
52
Kees de Weert
 
 
28:28
53
Peter Mulder (Noordersandt)
 
 
29:05
54
Stefan Cornax (Bremzicht)
 
 
29:19
55
Henk Sandkuijl (Jongewaard)
 
 
29:39
56
Wiebe Meijer (Bremzicht)
 
 
29:47
57
Afke Verschoor
SV Sportlust
 
29:53
58
Ruud Brouwer
 
 
30:32
59
Wolfgang Sommerey
 
 
31:23
60
Thomas Sommerey
 
 
31:24
61
Leen Plokkaar
 
 
31:27
62
Edwin van der Hammen
 
 
32:01
63
Menno Brandt
SAV
 
39:09
5V, 5 KM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Isa Raadgers
Noordkop
 
19:46
2
Silke Brink (Bremzicht)
 
 
20:36
3
Fatima Noot
 
 
22:15
4
Jessica Houben (Peterson)
 
 
22:15
5
Anne van de Laar
 
 
23:02
6
Jacoba Marinus (Buijtendijk)
 
 
23:08
7
Gineke Oosterhuis
Noordkop
 
23:25
8
Roy v.d. Water
Schagen
 
23:32
9
Luan van der Meer
Noordkop
 
23:39
10
Myrthe Vredeveld
 
 
24:17
11
Danielle Mouthaan
 
 
24:21
12
Agnes Poelman
Noordkop
 
24:43
13
May van Dongen (Broeke Vastgoed)
 
 
24:43
14
Monica Zuidberg (Broeke Vastgoed)
 
 
24:47
15
Esther Bos (Broeke Vastgoed)
 
 
24:47
16
Saskia Verijzer(Noordersandt)
 
 
24:49
17
Julia Hoogerraad
 
 
25:12
18
Elly Ouwens (Mulder)
 
 
25:13
19
Annemieke Gossler
 
 
25:14
20
Carolien van der Bos
 
 
25:17
21
Laura van Winkel
 
 
25:18
22
Marja Mulder (Noordersandt)
 
 
25:25
23
Michelle Franssen
SV Sportlust
 
25:28
24
Esther aan de Wiel (Mulder)
 
 
25:33
25
Marloes Roetgerink (Mulder)
 
 
25:36
26
Ester Brinkman
 
 
25:51
27
Dula Brandsma
 
 
26:10
28
Martha van de Meche (Buijtendijk)
 
 
26:14
29
Danielle van Hoek
Noordkop
 
26:18
30
Carola Ellen
 
 
26:30
31
Sylvia Laagland Winder
 
 
26:36
32
Tineke Privee
Noordkop
 
26:37
33
Jacqueline Schouten (Noordersandt)
 
 
26:41
34
Berit Angevare (Fysio Schagen 2)
 
 
26:57
35
Moniek Langelaan
 
 
27:26
36
Iris Langelaan
 
 
27:28
37
Zola Assorgia (Fritzemeier)
 
 
27:29
38
Miranda Stigter
 
 
27:37
39
Gerda de Jong
Noordkop
 
27:43
40
Martine van Eeten
 
 
27:57
41
Anja Vlot-Baart
Noordkop
 
27:58
42
Anita Neidhöfer
 
 
28:14
43
Trudy Timmer
DOKEV
 
28:15
44
Marleen Borst
DOKEV
 
28:16
45
Laura den Uijl
DOKEV
 
28:17
46
Angela Bouwkamp
't Veld
 
28:21
47
Daniek Molijn (Fritzemeier)
 
 
28:23
48
Marjolein Siebelink
 
 
28:44
49
Leila van Zaal
 
 
28:51
50
Susanne Kisteman
 
 
28:54
51
Ellen Bink
Wieringermeer
 
28:55
52
Lianda Merceij
 
 
29:06
53
Stephanie Pothof
 
 
29:18
54
Kim Hartman
Noordkop
 
29:23
55
Karin van den Burg
Noordkop
 
29:26
56
Ingrid Blonk
Noordkop
 
29:32
57
Melanie Jonker-Verbrugge
SV Sportlust
 
29:50
58
Femke van de Berg (Fritzemeier)
 
 
29:52
59
Anny Top (Mulder)
 
 
30:03
60
Sofie Steeman (Fritzemeier)
 
 
30:42
61
Marlijn Bremer
 
 
30:46
62
Roelanda van de Kamer
 
 
30:51
63
Marijke de Wit-Hallingse
Noordkop
 
31:10
64
Mieke Zijlmans
 
 
31:25
65
Sietske Vredeveld
Voebema
 
31:29
66
Roos Schagen (Fysio Schagen 2)
 
 
31:33
67
Kelly de Boer
 
 
31:48
68
Marjan Kortbeek
Noordkop
 
31:51
69
Patou Tas (Fysio Schagen)
 
 
31:53
70
Manon Hendriks
Julianadorp
 
32:03
71
Angela van Lang
DOKEV
 
32:45
72
Jessica de Weert
 
 
33:43
73
Janny Heidman
Noordkop
 
35:20
10M, 10 KM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Raymond Koen
Noordkop
 
36:10
2
Ronald Lienos
Noordkop
 
37:53
3
Ingmar Vink
Noordkop
 
38:19
4
Kees Wouters (Peterson)
 
 
40:04
5
Bas van der Ploeg
TAS '82
 
40:12
6
Roy Oldeboom
 
 
40:18
7
Maarten Griek
Noordkop
 
41:08
8
Erik Leibbrand
Noordkop
 
41:49
9
Sven Vos
 
 
42:31
10
Marcel van Steenvoorden
Noordkop
 
42:40
11
Dennis Curvers
Noordkop
 
43:15
12
Marco Windt
 
 
43:21
13
Ab Vos
Noordkop
 
44:41
14
Anno van den Bosch
Noordkop
 
45:00
15
Marco Langendoen
Noordkop
 
45:01
16
Remco Beek
Den Helder
 
45:06
17
Piet van Woesik
Breezand
 
45:17
18
Maarten de Boer
Den Helder
 
46:25
19
Stephan Privee
Noordkop
 
46:40
20
Markus van der Gugten
Noordkop
 
46:41
21
Danny Hajos
Noordkop
 
46:51
22
René Slijkhuis (Wilms)
 
 
47:17
23
Wim Scholtens
 
 
47:27
24
Wim van Rijn
Noordkop
 
48:49
25
Nico van Koningsbruggen
Noordkop
 
49:04
26
Rob Jurriansen
Noordkop
 
49:07
27
Willem Snel
Noordkop
 
49:10
28
Wilbert Siebelink (Peterson)
 
 
49:23
29
Rudy Vermeulen
Noordkop
 
49:58
30
Bernd Roelink
 
 
49:59
31
Ruud Konijn
 
 
50:55
32
Koele Gast
 
 
51:03
33
Arjan Bakker
 
 
51:04
34
Jan Elhorst (Buijtendijk)
 
 
51:18
35
Co Wiskerke
TAS '82
 
51:28
36
Michiel Poel
 
 
51:43
37
Dwight Tahapary (Wilms)
 
 
51:49
38
Marcel Gossler
 
 
52:27
39
Peter Jacobs
Noordkop
 
52:28
40
Henk Mosk
Noordkop
 
52:38
41
Andre van Tillo
Noordkop
 
53:43
42
Sander Brandt
 
 
53:47
43
Jeen Bijma
 
 
54:10
44
Michel Bosma
 
 
56:30
45
Jan Meijer
 
 
57:48
46
Mart Marbus
 
 
57:49
47
Frans van der Horst
 
 
59:27
48
Allard Pleister
TAS '82
 
1:04:24
10V, 10 KM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Audrey Breur
Noordkop
 
43:58
2
Caroline Slot
Den Helder
 
44:38
3
Nathalie Dragt
Noordkop
 
45:03
4
Marina Langendoen-Zijp
 
 
46:37
5
Mischa Straatman
Noordkop
 
49:05
6
Anneke Reenders
 
 
49:43
7
Rebecca de Haas
 
 
50:45
8
Ineke Smit
Noordkop
 
50:59
9
Wijtske ten velden
SV Sportlust
 
51:58
10
Camilla Roelink-De Greeff
Noordkop
 
52:09
11
Gerda Bregman
Noordkop
 
52:57
12
Anneke Quartel Koopman
Noordkop
 
52:57
13
Wil Broekaart
Noordkop
 
56:47
14
Myra van Es
Noordkop
 
57:10
15
Caroline Bornebroek
Noordkop
 
59:34
16
Hinnie Scholtens
Winschoten
 
59:56
17
Celina Oldeboom
 
 
1:00:04
18
Lenie Koomen
 
 
1:00:52
19
Nicole Hoekstra
Den Helder
 
1:01:09
20
Tilly van Paassem
Delft
 
1:01:12
21
Elma Boon
 
 
1:02:26
22
Barbera van der Klugt
TAS '82
 
1:04:24
23
Mil Schuit
 
 
1:04:59
24
Klazina Korver
De4n Helder
 
1:05:20
25
Jayne McTavish
 
 
1:05:20
26
Antoinette van Rijn
 
 
1:06:02
Tevens Rotary Business-loop voor bedrijven 
Camping 't Noordersandt, hulsebosch Bloembollen BV, Pennings&Zonen vof, 
De Graaf Intersport.