MSEN, CROSS 10KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Gianluca Assorgia
SV Sportlust
 
34:36
2
Michiel de Ruiter
NOVA
 
34:56
3
Filmon Tesfu
SV Sportlust
 
36:19
4
Bouke Bouma
AV Edam
 
37:25
5
Ferdy van der Heide
Hylas
 
37:26
6
Thijs Mossel
AV Edam
 
38:13
7
Jeroen Swinkels
Hylas
 
38:25
8
Jan-Arie Portegijs
DOKEV
 
39:11
9
Erik Jan Spijkerman
Hollandia
 
39:25
10
Tim Tesselaar
Noordkop
 
39:47
11
Ton Koning
AV Edam
 
39:48
12
Paul Okkerse
SV Sportlust
 
40:51
13
Reinier Wardenaar
Hollandia
 
41:41
14
Peter Conijn
Hollandia
 
42:24
15
Richard Leeman
Hera
 
42:51
16
Tjalf Hek
SV Sportlust
 
43:08
17
Jaap Witte
Texel
 
43:22
18
Jurriaan Alderlieste
 
 
43:44
19
Alexander Beemsterboer
Loopgroep Hoorn
 
44:08
20
Bart Tesselaar
Noordkop
 
44:13
21
Frank Lenders
SV Sportlust
 
44:15
22
John Groot
 
 
44:20
23
Niels Vertelman
 
 
45:07
24
Jeffrey van Diepen
Hollandia
 
46:26
25
Bart Stavenuiter
Andijk
 
46:35
26
Don Beukers
SV Sportlust
 
46:56
27
Harm Jonker
SV Sportlust
 
47:00
28
Timur Ince
Noordkop
 
47:14
29
Alex Entius
 
 
47:40
30
Jorrit Zuiker
Hollandia
 
48:39
31
Lars Dignum
NOVA
 
49:19
32
Job Meijer
NOVA
 
49:23
33
Paul Homan
Heerhugowaard
 
49:32
34
Jacco Vlaming
 
 
50:55
35
Joost Veenstra
Noordkop
 
51:00
36
David de Glee
Wognum
 
51:27
37
Rudy Vermeulen
Noordkop
 
54:14
38
Mark Mulder
Noordkop
 
56:12
39
Mike Degeling
Zwaag
 
57:08
M35, CROSS 10KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Bouke Onstenk
Hollandia
 
36:37
2
Raymond Koen
Noordkop
 
38:57
3
Sjaak Bakker
Wervershoof
 
39:16
4
Dave Erents
Zwaag
 
45:05
5
Dirk Tigchelaar
 
 
45:06
6
Maarten Griek
Noordkop
 
45:35
7
Jan Klaver
Hollandia
 
46:45
8
John van de Swaluw
 
 
47:21
9
Rene Bakker
Heerhugowaard
 
47:25
10
Joost v. Weelderen
 
 
47:27
11
Dennis Curvers
Noordkop
 
48:06
12
Sander Schirrmann
Hollandia
 
49:53
13
Fabian Blokzijl
 
 
50:34
14
Arjan Schouten
 
 
51:01
15
René Schilder
AV Edam
 
51:07
16
Raf Ariens
Wognum
 
51:27
17
Marco Langendoen
Noordkop
 
53:21
18
Johan d Jager
Noordkop
 
54:01
19
Patrick Zeelen
Heerhugowaard
 
55:38
M40, CROSS 10KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Richard Kramer
SAV
 
37:38
2
Vincent Bruins
Hollandia
 
37:43
3
Eelco van der Wind
Hollandia
 
38:48
4
Jordy Vinke
Texel
 
39:04
5
Bart Klaver
Hera
 
40:17
6
Tom ten Bruggencate
Hera
 
40:26
7
Rorik Schouten
Hera
 
40:50
8
Ronald Lienos
Noordkop
 
41:42
9
Ingmar Vink
Noordkop
 
43:27
10
Eddy Wisse
Den Helder
 
44:49
11
Rob Stavenuiter
Andijk
 
45:14
12
Sjaak Schuitemaker
Hollandia
 
45:27
13
Eric van den Berg
Loopgroep Hoorn
 
48:20
14
Jochem Marcus
Wieringermeer
 
48:45
15
Niels Visser
Loopgroep Hoorn
 
48:52
16
Bas Dorpmans
TAS '82
 
49:34
17
Johan Dantuma
SAV
 
50:19
18
Norbert Bijvoet
Hollandia
 
50:45
19
Danni Sandholm
 
 
54:40
20
Arjan van de Heuvel
 
 
57:22
21
Niels Giling
 
 
58:33
22
Sjaak van Grieken
DOKEV
 
1:01:28
23
Remco Wighman
Bergen
 
1:12:33
M45, CROSS 10KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Ruud Beerepoot
Hera
 
37:50
2
Marco Tazelaar
Hylas
 
40:28
3
Peter Tas
DOKEV
 
41:00
4
Rober Stroet
SAV
 
41:31
5
Gombault
Trias
 
42:02
6
Jean Paul Driessen
Noordkop
 
42:54
7
Johan Bosman
 
 
42:55
8
Paul Degeling
Zwaag
 
43:54
9
Danny Pormes
DOKEV
 
44:13
10
Rudy Boogaard
Heerhugowaard
 
44:26
11
Menno Beneker
SV Sportlust
 
44:49
12
Bas van der Ploeg
TAS '82
 
44:53
13
Jeroen Dodeman
SAV
 
45:19
14
Ralph te Riet
 
 
46:01
15
Jan Koopman
Noordkop
 
46:19
16
Robert Jan van Vliet
Noordkop
 
46:43
17
Rene Seegers
Heerhugowaard
 
47:24
18
Yuri Limmen
TAS '82
 
47:45
19
Rob Donker
SV Sportlust
 
47:55
20
Stefan Hes
Hoorn
 
48:00
21
Robert van der Hulst
Heerhugowaard
 
50:28
22
Edwin Bruin
Wieringermeer
 
51:21
23
Johnny van Beers
Heerhugowaard
 
52:04
24
Robbert de Vreng
Hollandia
 
52:29
25
Maikel Laureijssen
Hera
 
53:12
26
Robbert van Meulem
Loopgroep Hoorn
 
54:37
27
Sandro Assorgia
 
 
56:36
28
Norman de Boer
 
 
56:52
29
Wouter van Onzenoort
Noordkop
 
57:24
30
Chris de Jong
SAV
 
1:00:34
31
Teun Rooks
Wieringermeer
 
1:01:12
M50, CROSS 10KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Cees Kersten
TAS '82
 
38:30
2
Joost van Galen
Zaanland
 
38:51
3
René Korpershoek
NOVA
 
40:47
4
Ton Bosgoed
SAV
 
41:14
5
Hein Veldman
DOKEV
 
41:37
6
Peter Dekker
SAV
 
42:14
7
Nico Ruiter
Trias
 
43:11
8
Jan Cornelissen
Noordkop
 
43:44
9
Sjaak Mettes
Hollandia
 
44:05
10
Erik Leibbrand
Noordkop
 
44:58
11
Rene Langedijk
Julianadorp
 
45:03
12
Nico van Dalen
SV Sportlust
 
46:48
13
Ruud Peters
Den Helder
 
47:15
14
Richard de Wit
NEA Volharding
 
48:22
15
Rob van der Pal
Zaanland
 
48:36
16
Ruud Kolle
Noordkop
 
49:48
17
Allard Pliester
Sint Maarten
 
51:58
18
Rob Kruijssen
ARO '88
 
52:23
19
Marcel Steenvoorden
Noordkop
 
52:34
20
Roel Verschoor
Noordkop
 
54:52
21
Marcel v. Oostveen
Zaanland
 
55:43
22
Joost Botman
 
 
57:52
23
Hessel Kruijer
 
 
58:06
24
Frank Wieling
TAS '82
 
1:00:21
25
Jeen Bijma
 
 
1:00:27
26
Peter van Grieken
DOKEV
 
1:00:37
M55, CROSS 10KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Hans Pater
Hera
 
42:28
2
Arjen Akkermans
AV Edam
 
43:10
3
Fred Smit
KAV Holland
 
43:33
4
Jan Smit
Hollandia
 
45:10
5
Teun Burgers
TAS '82
 
45:49
6
Frank Boon
SAV
 
46:07
7
Ruud van Breukelen
Hollandia
 
46:12
8
Humphrey Mijnals
SV Sportlust
 
47:12
9
Rene Bakker
TAS '82
 
49:03
10
Aiko Pastoor
TAS '82
 
49:35
11
Arie Kossen
NOVA
 
50:06
12
Martin de Vos
Noordkop
 
50:29
13
Marc Tesselaar
 
 
50:48
14
Theo Wijnker
Hera
 
51:39
15
Derk Jansen
 
 
54:30
16
Sjaak Pronk
Spanbroek
 
55:02
17
Erwin Schoot
Noordkop
 
57:28
18
Rob Jurriansen
Julianadorp
 
57:34
19
Hans van Diepen
 
 
58:55
20
Cor Edam
AV Edam
 
1:11:36
M60, CROSS 10KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Kees Schroer
Hera
 
43:01
2
Egon vd Peet
Hylas
 
43:59
3
Piet Jonker
Trias
 
45:21
4
Ton van der Meché
SV Sportlust
 
45:45
5
Dick de Vries
TAS '82
 
47:22
6
Nico Wagenaar
Hera
 
47:46
7
Herman Akkerman
Hollandia
 
49:50
8
Piet van Woesik
Breezand
 
50:14
9
Willem Snel
Noordkop
 
54:42
10
Nico van Koningsbruggen
Noordkop
 
54:58
11
Harry Kraak
Noordkop
 
55:06
12
Ronald Guitoneau
Hollandia
 
56:02
13
Theo Mossel
AV Edam
 
59:42
14
Piet Gijswijt
Noordkop
 
1:11:51
M65, CROSS 10KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Jan Kreuk
SAV
 
45:40
2
Cees Meijer
SAV
 
46:52
3
Koos v.d. Jagt
avVN
 
49:24
4
Lody Peeters
AV Edam
 
51:44
5
Peter Nuyens
AV Edam
 
52:23
6
Ab Hoek
TAS '82
 
54:38
7
Andre van Tillo
Noordkop
 
54:39
8
Jan Hendrik Elhorst
SV Sportlust
 
54:46
9
Kik Huisman
Hollandia
 
54:50
10
Cees Bakker
Hera
 
54:56
11
Ton Berkhout
TAS '82
 
56:05
12
Jan Dorland
AV Edam
 
56:21
13
Herman Bos
Hera
 
59:10
14
Wim Edam
AV Edam
 
59:13
15
Herman Hommen
Wieringermeer
 
1:00:10
16
Martin Pool
AV Edam
 
1:01:41
17
Ad Steltenpool
Hollandia
 
1:02:44
18
Fred Sinselmeyer
AV Edam
 
1:10:03
19
Tim Veld
Hollandia
 
1:13:20
VRECR, CROSS 10KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Elsemieke Fritzsche
Hoorn
 
50:33
2
Jos Beentjes
Oosthuizen
 
50:54
3
Mirjam Ruiter
Oostwoud
 
51:17
4
Claudia Geldermans
Noordkop
 
52:17
5
Ireen Mantel
TAS '82
 
52:41
6
Tessa Bakker
Amsterdam
 
53:06
7
Monique Kramer
TAS '82
 
55:27
8
Renata Vermeulen
Noordkop
 
56:39
9
Tineke Mellema-Hoving
Noordkop
 
57:36
10
Cora van Drunen
 
 
58:06
11
Amanda Schouten
Schagen
 
1:01:25
12
Anna van Aalst
Hera
 
1:02:02
13
Annemieke Gossler
Den Helder
 
1:06:39

Oudejaarsloop 2017

Inschrijving voor de Oudejaarsloop 2017 is geopend.
 Vult u alle gegevens a.u.b. correct in, dat maakt het voor de mensen bij de inschrijving een stuk eenvoudiger. Betaling bij ophalen startnummer. B.v.d.
oliebollen
 

Inschrijven? Klik hier........