VSEN, CROSS 6KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Fanos Tekle
Loopgroep Aart Stigter
 
22:59
2
Manon Kruiver
NOVA
 
23:00
3
Jetske van Kampen
Hylas
 
23:23
4
Margriet Berkhout
NOVA
 
23:45
5
Danielle van Dorth
Hylas
 
25:21
6
Tanya ten Velden
Den Helder
 
25:48
7
Charissa Czech
Noordkop
 
26:20
8
Martine Ligthart
SAV
 
26:43
9
Heleen Wildoer
SAV
 
27:36
10
Lisanne Keet
DOKEV
 
27:53
11
Laurien Bellens
Hylas
 
28:02
12
Silke Bink
Breezand
 
28:09
13
Susie van Arem
 
 
28:56
14
Joske Liefoord
SV Sportlust
 
30:37
15
Paulien Zwart
Wervershoof
 
30:45
16
Emma-Joy van Dorp
Zaanland
 
30:48
17
Melissa Buijks
Hera
 
31:33
18
Sandra Okkerse
SV Sportlust
 
31:39
19
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
 
32:00
20
Deborah Wit
Hera
 
33:42
21
Rianne4 Schotten
TAS '82
 
35:12
22
Melanie Jonker- Verbrugge
SV Sportlust
 
37:20
23
Frenchie de Kunder
Hollandia
 
37:46
24
Ellen van Wieren
Wieringermeer
 
39:11
25
Ellen Bink
Wieringermeer
 
39:12
26
Donna Quartel
Noordkop
 
41:37
27
Kirsten Kooijman
Noordkop
 
42:31
28
Merel van der Pluijm
 
 
43:28
29
Simone Vlaar
Opmeer
 
43:40
V35, CROSS 6KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Katinka de Jong
Hollandia
 
25:17
2
Linda Schra
 
 
25:31
3
Linda Reus-Bakker
SAV
 
26:15
4
Jessica Glasbergen
SV Sportlust
 
26:43
5
Katia Ganda
Zaanland
 
28:53
6
Carolien van der Bos
Julianadorp
 
34:39
7
Maaike Schouten-v.d. Wind
 
 
34:58
8
Hester Douma
Noordkop
 
36:30
9
Naomi Lansbergen
Enkhuizen
 
36:34
10
Thalita Schipper
Spanbroek
 
41:05
V40, CROSS 6KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Hanne Hofmans
Hera
 
25:48
2
Marleen Stroomer
Zwaag
 
29:00
3
Rita Quist-Kuip
Loopgroep Hoorn
 
29:31
4
Gabriella Rovers
Hera
 
29:33
5
Saskia Verijzer-Sleking
SV Sportlust
 
31:38
6
Anneke Quartel-Koopman
Noordkop
 
33:27
7
Daniëlle Mouthaan
Den Helder
 
33:53
8
Mirjam van der Eijk
Wieringermeer
 
34:19
9
Arianne Olsthoorn
Wieringerwerf
 
35:31
10
Catharine Bakker
Hollandia
 
37:09
11
Jellie Regelink
Den Helder
 
39:29
12
Nancy van Leeuwen
 
 
39:37
13
Liesbeth Annema
 
 
39:37
14
Gerda Holla
Oostwoud
 
40:16
V45, CROSS 6KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Audrey Breur
Noordkop
 
27:21
2
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
 
27:29
3
Marianna Hoekstra
DOKEV
 
29:27
4
Margret Koster
SAV
 
31:12
5
Lilian Koelemeij-Jansen
Hera
 
31:21
6
Kirsten Bijker
SV Sportlust
 
32:54
7
Susan Koopman
Zwaag
 
34:15
8
Ayako Groot
 
 
34:37
9
Gerda de Jong
Noordkop
 
37:14
10
Sandra Kager
 
 
40:19
V50, CROSS 6KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Esther Veldhuis
SAV
 
27:08
2
Jacoba Marinus
SV Sportlust
 
30:33
3
Thea Pluister-Gootjes
Hera
 
33:20
4
Margot van der Kemp
Hera
 
35:46
5
Hendrien Godschalk
Hera
 
36:59
6
Petra de Bock
Noordkop
 
40:34
V55, CROSS 6KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Ans Thole
SAV
 
29:23
2
Annemiek Bakker
TAS '82
 
29:53
3
Wilma van Wouw
Hollandia
 
30:28
4
Hannie Stam-Van Diepen
Hera
 
33:17
5
Carla Zwart
Hollandia
 
34:44
6
Edith Czech
Noordkop
 
35:51
7
Maria Meijerink
Wieringermeer
 
36:53
8
Elma Boon
Den Helder
 
38:36
9
Marjan Kortbeek
Noordkop
 
45:42
V60, CROSS 6KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Margreet Broersen-Bakker
SAV
 
31:58
2
Marja Mulder
SV Sportlust
 
32:59
3
Tonny Houtenbos
TAS '82
 
34:27
4
Marga Stroo
TAS '82
 
36:56
5
Nanda Witteman-Zaal
TAS '82
 
36:57
6
Nel Pot
Noordkop
 
40:44

 

MRECR, CROSS 6KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Tijmen Bouw
AV '34
 
21:53
2
Remco Bruin
Hylas
 
23:15
3
Walter Klanker
Hylas
 
23:29
4
Friso Dekker
 
 
23:30
5
Jelle4 Harpenah
Hylas
 
23:40
6
Joran Kauwch
SV Sportlust
 
24:08
7
Klaas de Beurs
 
 
25:14
8
Aiwen Lobles
Noordkop
 
25:33
9
Aatke Bouma
 
 
26:36
10
Theo Quist
Loopgroep Hoorn
 
27:12
11
Frits van Twuyver
Noordkop
 
27:20
12
Vincent Bouw
Apeldoorn
 
27:33
13
Marco Windt
Den Helder
 
27:38
14
Anton van der Sloot
 
 
27:57
15
Jorick Quax
Breezand
 
28:09
16
Tibbe Jong
Noordkop
 
28:45
17
Stephan Privee
Noordkop
 
28:45
18
Dave Koster
SV Sportlust
 
29:06
19
Frans Bouw
Apeldoorn
 
30:01
20
Jan Arie van der Kolk
SV Sportlust
 
30:59
21
Peter Koelemeij
Hera
 
31:41
22
Henk Kooijman
Noordkop
 
31:52
23
Quint Kuijper
 
 
31:53
24
Gerrit Valenteijn
Zaanland
 
32:29
25
Bert Pelgrim
SV Sportlust
 
32:50
26
Joey Alders
DOKEV
 
32:53
27
Frank Plate
SIB-Loopcollectief
 
33:02
28
Marcel Jong
 
 
33:41
29
Anton van der Wulp
SV Sportlust
 
34:00
30
Andre Marinus
 
 
34:12
31
Co Wiskerke
TAS '82
 
34:44
32
Peter Stam
Hera
 
34:55
33
Sander Scholten
 
 
35:10
34
Cees Dubbeld
TAS '82
 
35:45
35
Rik van der Jagt
Zaanland
 
35:55
36
Herman Lammers
Noordkop
 
36:33
37
Patrick Koningstein
 
 
36:33
38
Reggy Simons
Noordkop
 
37:14
39
Michael van Vliet
 
 
37:37
40
Joep van der Wulp
 
 
37:45
41
Ben Visser
Julianadorp
 
37:50
42
Tim Geilenkirchen
 
 
38:13
43
Hans Schipper
Hera
 
38:52
44
Kevin Kooijman
 
 
39:22
45
Jan van der Ploeg
TAS '82
 
40:44
46
Leo witteman
TAS '82
 
40:45

Oudejaarsloop 2017

Inschrijving voor de Oudejaarsloop 2017 is geopend.
 Vult u alle gegevens a.u.b. correct in, dat maakt het voor de mensen bij de inschrijving een stuk eenvoudiger. Betaling bij ophalen startnummer. B.v.d.
oliebollen
 

Inschrijven? Klik hier........