M9, JEUGD 1KM -9JR
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Quint Kuijper
Zwaag
 
4:21
2
Jort Schouten
 
 
4:23
3
Tim van der Wind
 
 
4:24
4
Sven de Haas
SAV
 
4:30
5
Tim Lienos
Noordkop
 
4:39
6
Thom Mulder
Noordkop
 
4:44
7
Rover Roelink
Noordkop
 
5:03
8
Finn Zoutzeling
Noordkop
 
5:07
9
Tycho de Man
Noordkop
 
5:07
10
Sam Kiekebos
Noordkop
 
5:11
11
Fabio Bakker
Noordkop
 
5:21
12
Bram Mulder
Noordkop
 
5:31
13
Menno Brandt
Oosterleek
 
5:42
14
Vinn Rep
Noordkop
 
6:06
15
Niek Segers
Julianadorp
 
6:25
16
Niek Touwen
 
 
6:34
17
Finn Scholten
 
 
6:44
18
Kai van Leeuwen
 
 
6:44
V9, JEUGD 1KM -9JR
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Maud de Jong
AV '23
 
4:14
2
Fiene Jonk
AV Edam
 
4:24
3
Robin Roelink
Noordkop
 
4:39
4
Rosalie ten Bruggencate
Hera
 
4:40
5
Selilah Hilgerink
Hera
 
4:47
6
Sanne Vader
DOKEV
 
4:48
7
Eva Boumans
Hollandia
 
4:51
8
Leila Smits
Noordkop
 
4:59
9
Gwen Hoekstra
SAV
 
5:00
10
Amber Olij
Noordkop
 
5:06
11
Juliet Jonk
AV Edam
 
5:09
12
Cassidy Hilgerink
Hera
 
5:19
13
Iris Postmus
Noordkop
 
5:35
14
Isa Hendriks
Noordkop
 
5:43
15
Elisa Koningstein
Noordkop
 
5:56
16
Jasmine de Haas
SAV
 
6:05
17
Lis Keizer
Noordkop
 
6:06
18
Lilian de Leeuw
Noordkop
 
6:14
19
Charlotte Borst
Noordkop
 
6:54
M10, JEUGD 1KM 10+JR
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Vasco Mosselman
SAV
 
3:49
2
Lennart Boogaard
Hera
 
3:50
3
Mel van der Laan
Nibbixwoud
 
3:57
4
Jochem van Warmerdam
SAV
 
4:01
5
Quincy Koeten
Hera
 
4:02
6
Thijs ten Bruggencate
Hera
 
4:14
7
Max Preijer
SAV
 
4:20
8
Anton Groot
Hollandia
 
4:22
9
Luke Hoekstra
Lutjebroek
 
4:24
10
Senna Giling
Hollandia
 
4:25
11
Jelle Schirrmann
Wognum
 
4:43
12
Rick Schirrmann
Wognum
 
4:51
13
Jurian Boogaard
Heerhugowaard
 
5:02
14
Tijn Touwen
Noordkop
 
5:07
V10, JEUGD 1KM 10+JR
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Lana Broers
Hylas
 
3:54
2
Jinte Braas
SAV
 
4:00
3
Liz Jonk
AV Edam
 
4:23
4
Lynn van Vlaanderen
AV Edam
 
4:26
5
Bente Tuil
Hollandia
 
4:27
6
Kaitlijn van Dongeren
SAV
 
4:33
7
Doris Thomas
AV '23
 
4:41
8
Chiméne Ooms
Wieringermeer
 
4:42
9
Marit Schoemaker
ARO '88
 
4:48
10
Jente Geestman
 
 
4:56
11
Leanne de Beues
 
 
4:56
12
Lisa Kiekebos
Noordkop
 
5:18
13
Kim Donker
DOKEV
 
5:18
M13, JEUGD 2KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Rein Elings
 
 
7:16
2
Lars Philipsen
Hera
 
7:23
3
Nick Beerepoot
Hera
 
7:45
4
Quinten van Delft
Hollandia
 
7:47
5
Sven Verduijn
Noordkop
 
7:58
6
Ioann Lobles
Noordkop
 
8:29
7
Jared Broers
Hera
 
8:29
8
Ymme van Komen
Hollandia
 
8:45
9
Niek Kolle
Noordkop
 
8:55
10
Stef Beerepoot
Spanbroek
 
9:02
11
Jort Scholten
 
 
10:32
12
Ravi Raadgers
Noordkop
 
10:46
V13, JEUGD 2KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Fee Mok
SAV
 
7:56
2
Manon Verdonck
AV Edam
 
8:11
3
Annika Boogaard
SAV
 
8:39
4
Lara Smits
Noordkop
 
10:03
5
Isa Kollé
Noordkop
 
10:28
6
Tara Koomen
SAV
 
10:35
7
Zola Assorgia
SV Sportlust
 
12:07
M16, JEUGD 3KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Pepijn Smilda
Hera
 
10:26
2
Luca van Diepen
Hylas
 
11:02
3
Jeffrey Wassenaar
SV Sportlust
 
13:20
4
Cas Borst
Den Helder
 
14:12
5
Timo de wit
Noordkop
 
14:33
6
Nathan Koningstein
 
 
15:20
7
Owen Gerritsen
Den Helder
 
15:22
8
Koen Peters
Den Helder
 
16:28

 

V16, JEUGD 3KM
PLTS
NAAM
 
TIJD
1
Noor Kuilboer
Hera
 
12:29
2
Sofie Steeman
SV Sportlust
 
13:00
3
Isa Raadgers
Noordkop
 
13:30
4
Rikki Kolle
 
 
16:46
5
Michelle Visser
 
 
21:59

Oudejaarsloop 2017

Inschrijving voor de Oudejaarsloop 2017 is geopend.
 Vult u alle gegevens a.u.b. correct in, dat maakt het voor de mensen bij de inschrijving een stuk eenvoudiger. Betaling bij ophalen startnummer. B.v.d.
oliebollen
 

Inschrijven? Klik hier........