Borst   Plts     Plts Tot. Totaal-tijd Strandlp 6 km Strlp Weglp 7 km Weglp Crosslp 8 km Cross
Nr Naam OvAll Cat. Vereniging Cat. sec. uur min. sec. min. sec. sec. min. sec. sec. min. sec. sec.
370 Tim Tesselaar 1 m Noordkop 1 4587 1 16 27 20 45 1245 24 10 1450 31 32 1892
485 Raymond Koen 2 m Noordkop 2 4858 1 20 58 21 18 1278 25 27 1527 34 13 2053
382 Sébastien Baars 7 m Voebema 3 5659 1 34 19 25 39 1539 30 41 1841 37 59 2279
495 Dennis Curvers 10 m Noordkop 4 5824 1 37 4 25 54 1554 31 23 1883 39 47 2387
491 Laurens Duynker 12 m   5 5925 1 38 45 26 41 1601 32 0 1920 40 4 2404
378 Joost Veenstra 18 m Noordkop 6 6286 1 44 46 28 4 1684 32 50 1970 43 52 2632
397 Sebastiaan Horn 32 m   7 7059 1 57 39 32 16 1936 36 28 2188 48 55 2935
398 René Leek 3 m40 DOKEV 1 5203 1 26 43 23 34 1414 27 47 1667 35 22 2122
487 Danny Hajos 4 m40   2 5392 1 29 52 24 13 1453 28 53 1733 36 46 2206
392 Frits van Twuijver 8 m40 Noordkop 3 5679 1 34 39 25 28 1528 30 21 1821 38 50 2330
395 Gerrit Brommer 9 m40 DOKEV 4 5772 1 36 12 26 29 1589 31 13 1873 38 30 2310
379 Rob Donker 11 m40 Sportlust 5 5891 1 38 11 26 34 1594 31 46 1906 39 51 2391
493 Edwin de Wit 13 m40 Noordkop 6 6049 1 40 49 26 59 1619 32 15 1935 41 35 2495
385 Matthieu Magielsen 15 m40 Noordkop 7 6122 1 42 2 27 53 1673 32 39 1959 41 30 2490
480 Patrick Blankenzee 20 m40 Noordkop 8 6397 1 46 37 28 29 1709 34 10 2050 43 58 2638
478 Danny den Boer 29 m40 Noordkop 9 6971 1 56 11 31 58 1918 37 53 2273 46 20 2780
391 Jan Arie van der Kolk 33 m40 Sportlust 10 7269 2 1 9 32 49 1969 39 12 2352 49 8 2948
387 Jan Douwe Borsch 39 m40 Sportlust 11 7774 2 9 34 34 44 2084 41 38 2498 53 12 3192
384 Erik Leibbrand 5 m50 Noordkop 1 5586 1 33 6 24 46 1486 30 7 1807 38 13 2293
477 Arian Bol Raap 19 m50 Sportlust 2 6287 1 44 47 28 45 1725 33 19 1999 42 43 2563
388 Marc Tesselaar 21 m50   3 6441 1 47 21 28 15 1695 34 58 2098 44 8 2648
479 Edwin Agema 24 m50 Noordkop 4 6684 1 51 24 29 57 1797 35 54 2154 45 33 2733
494 Walter Hovestadt 26 m50   5 6753 1 52 33 30 43 1843 35 48 2148 46 2 2762
383 Albert Platte 30 m50 Noordkop 6 7032 1 57 12 30 2 1802 37 17 2237 49 53 2993
386 Cees de Puit 36 m50 Sportlust 7 7418 2 3 38 32 46 1966 40 5 2405 50 47 3047
483 Lammert Jager 16 m60 Noordkop 1 6148 1 42 28 27 15 1635 32 36 1956 42 37 2557
481 Nico van Koningsbruggen 23 m60 Noordkop 2 6646 1 50 46 30 12 1812 34 52 2092 45 42 2742
474 Dirk Jimmink 25 m60 PK 3 6732 1 52 12 30 9 1809 35 37 2137 46 26 2786
399 Simon Abbink 27 m60 Noordkop 4 6790 1 53 10 30 28 1828 36 20 2180 46 22 2782
496 Ronn Toornvliet 31 m60 Noordkop 5 7055 1 57 35 32 23 1943 38 27 2307 46 45 2805
396 Henk Mosk 35 m60 Noordkop 6 7360 2 2 40 32 53 1973 39 7 2347 50 40 3040
484 Piet Gijswijt 42 m60 Noordkop 7 9248 2 34 8 41 2 2462 48 14 2894 64 52 3892
492 Jessica Glasbergen 6 v Sportlust 1 5624 1 33 44 25 28 1528 30 22 1822 37 54 2274
473 Claudia Geldermans 17 v Noordkop 2 6168 1 42 48 27 26 1646 32 43 1963 42 39 2559
859 Gineke Oosterhuis 28 v Noordkop 3 6832 1 53 52 30 28 1828 36 6 2166 47 18 2838
389 Anouk Stroo 40 v   4 8035 2 13 55 36 4 2164 41 49 2509 56 2 3362
488 Laura Korte 41 v   5 9059 2 30 59 40 43 2443 48 33 2913 61 43 3703
381 Karin van den Burg 43 v Noordkop 6 10035 2 47 15 43 21 2601 51 10 3070 72 44 4364
393 Ilona Ploeger 14 v40 DOKEV 1 6090 1 41 30 27 13 1633 32 7 1927 42 10 2530
380 Mischa Straatman-Bankert 22 v40   2 6511 1 48 31 29 26 1766 34 19 2059 44 46 2686
371 Alize Okel-Kooy 34 v40 Sportlust 3 7271 2 1 11 32 51 1971 39 12 2352 49 8 2948
394 Miriam Smit 38 v40 Noordkop 4 7639 2 7 19 35 25 2125 40 17 2417 51 37 3097
390 Ilse Kolmus 44 v40 Noordkop 5 10249 2 50 49 45 45 2745 52 19 3139 72 45 4365
872 Edith Czech 37 v50 Noordkop 1 7527 2 5 27 33 53 2033 40 8 2408 51 26 3086
            0 0 0 0     0     0     0
            0 0 0 0     0     0     0
486 Willeke Maas   v50 Noordkop   4881 1 21 21 37 12 2232 44 9 2649     0

Den Helder - Schagen 2018

4 maart 2018
Inschrijven? KLIK HIER.........