Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑

    1    774  Ryan Steenvoorden          Noordkop              2002      1e m2         8:44  13,740    4:22

    2    735  Sven Verduijn                                                 2002      2e m2         8:51  13,559    4:25

    3    722  Luca de Boer                    Noordkop              2009      1e v2        12:20   9,730    6:10

    4    725  Jeroen de Boer                                              1979      3e m2        12:21   9,717    6:10

    5    727  Senne de Boer                                               2009      4e m2        13:25   8,944    6:42

    6    724  Rijna Schouten                                              1980      2e v2          13:27   8,922    6:43

    7    801  Max Hulzebos                  Noordkop              2003      1e m4        18:16  13,139    4:34

    8    804  Tibbe Jony                        Noordkop              2003      2e m4        18:33  12,938    4:38

    9    807  Ruud Kollé                       Noordkop              1965      3e m4        18:48  12,766    4:42

   10    808  Evert van den Burg         Noordkop              1980      4e m4         20:33  11,679    5:08

   11    806  Cinderella Verhoef           Noordkop              1984      1e v4        20:41  11,604    5:10

   12    802  Marije Dito‑Kos                Noordkop              1977      2e v4        21:07  11,365    5:16

   13    813  Ronn Toornvliet                Noordkop              1955      5e m4        21:53  10,967    5:28

   14    809  Karina Vacano                  Noordkop              1981      3e v4        22:01  10,901    5:30

   15    923  Tim Tesselaar                  Noordkop              1995      1e m6        22:40  15,882    3:46

   16    908  René Leek                       DOKEV                 1976      2e m6        23:38  15,233    3:56

   17    810  Marloes Schendelaar      Noordkop              1980      4e v4          24:41   9,723    6:10

   18    805  Sarah Link                       Noordkop              1985      5e v4          24:49   9,671    6:12

   19    912  Ronald Jacobs                Noordkop              1965      3e m6        24:55  14,448    4:09

   20    811  Trudi Beerling                  Noordkop              1946      6e v4        24:59   9,606    6:14

   21    917  Nico van Dalen               SV Sportlust          1965      4e m6        25:02  14,381    4:10

   22    900  Sebastien Baars                                           1984      5e m6        25:07  14,333    4:11

   23    921  Danny Hajos                   Noordkop              1967      6e m6        25:15  14,257    4:12

   24    919  Ingmar Vink                    Noordkop              1977      7e m6        25:17  14,239    4:12

   25    902  Frits van Twuyver           Noordkop              1969      8e m6        25:23  14,183    4:13

   26    904  Ab Vos                             Noordkop              1957      9e m6        26:20  13,671    4:23

   27    922  Stephan Privee               Noordkop              1983     10e m6        26:34  13,551    4:25

   28    907  Aad Portegijs                  DOKEV                 1963     11e m6        26:37  13,525    4:26

   29    926  Dennis Curvers              Noordkop              1980     12e m6        27:13  13,227    4:32

   30    916  Lammert Jager              Noordkop              1957     13e m6        27:22  13,155    4:33

   31    920  Johan Schoonheden      Noordkop              1961     14e m6        27:25  13,131    4:34

   32    913  Edwin de Wit                  Noordkop              1972     15e m6        27:25  13,131    4:34

   33    812  Joey van Mullum                                          1990      6e m4        28:19   8,476    7:04

   34    800  Ilse Kolmus                     Noordkop              1972      7e v4        28:19   8,476    7:04

   35    910  Claudia Geldermans      Noordkop              1978      1e v6        28:45  12,522    4:47

   36    909  Ilona Ploeger                  DOKEV                 1973      2e v6        29:09  12,350    4:51

   37    906  Wim van Rijn                 Noordkop              1955     16e m6        30:20  11,868    5:03

   38    901  Andre van Tillo               Noordkop              1945     17e m6        30:32  11,790    5:05

   39    918  Ricardo Link                   Noordkop              1978     18e m6        30:43  11,720    5:07

   40    914  Ramon Naumann                                        1973     19e m6        30:47  11,695    5:07

   41    915  Marcel Jong                                                 1968     20e m6        30:56  11,638    5:09

   42    905  Dirk Jimmink               Loopgroep PK          1950     21e m6        31:12  11,538    5:12

   43    911  Edwin Agema                Noordkop              1961     22e m6        32:19  11,140    5:23

   44    924  Peter Jacobs                 Noordkop              1958     23e m6        32:52  10,953    5:28

   45    925  Tineke Mellema‑Hoving  Noordkop              1970      3e v6        32:59  10,915    5:29 

Oudejaarsloop 2017

Inschrijving voor de Oudejaarsloop 2017 is geopend.
 Vult u alle gegevens a.u.b. correct in, dat maakt het voor de mensen bij de inschrijving een stuk eenvoudiger. Betaling bij ophalen startnummer. B.v.d.
oliebollen
 

Inschrijven? Klik hier........