1M9, JEUGD T/M 9 JR
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ton Kivits 2008   4:06:20  
2 Thom Mulder 2008 Noordkop 4:17:42  
3 Dino vd Wal 2008   4:23:26  
4 Tim Lienos 2008   4:28:55  
5 Jaron de Weert 2008 Noordkop 4:44:21  
6 Tomas Meijer 2008   4:53:27  
7 Bram Mulder 2012   5:02:11  
8 Melvin Krisch 2011   5:14:13  
9 Kjelt Visser 2011   5:24:17  
10 Björn Adriaanse 2010   5:49:47  
11 Thijmen d Weert 2012   6:18:29  
12 Jaan Hopman     6:22:41  
13 Daan vd Draai 2010   8:13:34  
 
1V9, JEUGD T/M 9 JR
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lieke Bijl 2008 Noordkop 4:13:05  
2 Amber Adriaansen 2007   4:23:40  
3 Delilah Hilgerink 2008 Hera 4:28:12  
4 Bregt Hopman 2008 NOVA 4:38:28  
5 Julia vd Voort 2007 Noordkop 4:41:53  
6 Mirthe d Weert 2010 Noordkop 4:52:40  
7 Nele Meven 2007   4:56:25  
8 Cassidy Hilgerink 2010 Hera 5:04:47  
9 Jolijn Jansen 2010   5:07:43  
10 Faye Kivits 2011   5:30:33  
11 Sofie Wilbrink 2008   5:38:20  
12 Lotte Lienos 2011   5:42:00  
13 Anouk vd Draai 2008   7:28:26  
 
1M12, JEUGD T/M 12 JR
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ryan Kruijer 2004   3:34:43  
2 Roy Verduijn 2005   3:35:37  
3 Roy Spitters 2005   3:46:05  
4 Luv vd Wal 2006 SV Sportlust 3:57:31  
5 Lennard Weiss 2005   4:11:59  
6 Koen van der Vliet 2004   4:36:05  
 
1V12, JEUGD T/M 12 JR
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Fleur de Zee 2005   3:32:12  
2 Louise Jansen 2007 Noordkop 4:01:41  
3 Zoë Miedema 2004   4:04:23  
4 Kim Donker 2006 DOKEV 4:06:24  
5 Sarah Jansen 2005 Noordkop 4:20:38  
6 Nikki Wilbrink 2005   4:22:53  
7 Megan Kruijer 2006 Noordkop 4:24:28  
8 Britt Smith 2005   4:37:27  
9 Anouk Smith 2003   4:44:04  
 
5M, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Djoao Lobles 2001 Noordkop 16:03  
2 Joey Steenvoorden 1996 Noordkop 17:41  
3 Ioann Lobles 2004 Noordkop 18:32  
4 Ronald Lienos 1975 Noordkop 18:40  
5 Coen van de Kerkhof 2004 Texel 18:45  
6 Klaas de Beurs 1979   18:52  
7 Bastian Weiss 2001   18:53  
8 Vince v Dalen (Mulder) 2000   19:19  
9 Ben Tesselaar 1998   19:48  
10 Ab Vos 1957 Noordkop 19:58  
11 Arno vd Berg (Mulder) 1970   20:01  
12 Jeffrey Wassenaar (Buitendijk) 1998   20:07  
13 Max Hulzebbos 2003 Noordkop 20:31  
14 Daniël Spijker (Pederson) 1979   20:45  
15 Ivo Wilk 1980   20:49  
16 Brian v Neerven 1998   21:04  
17 Tibbe Jong 2003 Noordkop 21:42  
18 André Kley 1980   22:06  
19 Guido Driescher 1966   22:10  
20 Timo d Wit 2005 Noordkop 22:26  
21 Henk Kooijman 1952 Noordkop 22:40  
22 Willem Molijn (NS 2) 1962   22:47  
23 Marcel Jong 1968   22:53  
24 Nico v Dalen (DHV) 1965   22:55  
25 Collin van Os 1993   23:01  
26 Simon Abbink 1953 Noordkop 23:26  
27 Rob Zijlmans 1965   23:33  
28 Johan Bovenkerk 1963   23:34  
29 Ryan Steenvoorden 2002 Noordkop 24:03  
30 Sander Scholten 1987   24:12  
31 Cas van der Veen 2005 DOKEV 24:14  
32 Marco van der Veen 1967 DOKEV 24:34  
33 Ben Visser 1969   24:36  
34 Sjacco Miedema 1969   25:10  
35 Reggy Simons 1960 Noordkop 25:31  
36 Tijs Makelaar 2001   25:41  
37 Sverre v Vliet 1999   25:42  
38 Anton van der Wulp (Buitendijk) 1970   26:17  
39 Martijn Spigt 1989   26:18  
40 Frits Kraaij 1950 Noordkop 26:31  
41 Jan Jelierse 1954 TAS '82 26:37  
42 Wiebrand Top 1954   26:45  
43 Jorrit Westink 2006   26:46  
44 Marten Westink 1975   26:48  
45 Marcel Gossler 1980   26:49  
46 Rene Plas 1964   26:52  
47 Kees d Weert 1982   26:53  
48 Sebastiaan Blomsma 1984   27:35  
49 Udo kribber 1956   28:03  
50 Michel Achthoven 1964   28:18  
51 Patrick Collé 1968   28:20  
52 Floris van der Plas 1949   28:32  
53 Ruud Brouwer 1960   28:54  
54 Norbert Krisch 1969   29:13  
55 Leen Plokkaar 1956   29:19  
56 Evert vd Burg 1980 Noordkop 29:43  
57 Nick Hoogenbosch 1964   30:13  
58 Marco vd Kamer 1967   30:27  
59 Wiebe Meijer (Fritzemeier) 1943   30:38  
60 Albert Platte 1965 Noordkop 30:55  
61 Erwin hekking 1959 SV Sportlust 31:56  
62 Ron Zijp 1964   43:02  
 
5V, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Luise Eisenmann 2004   18:33  
2 Esther Bos (NS 2) 1972   21:56  
3 Gineke Oosterhuis 1979 Noordkop 22:05  
4 Mariette v Laar (Fritzmeier) 1966   22:14  
5 Evelien Grootendorst 1985   22:18  
6 Tess v Dalen (DHV) 2003   22:53  
7 Pascalle Greeve (Pederson) 1976   23:00  
8 Kirsten Bijker 1972 SV Sportlust 23:35  
9 Ellen Frederiks 1975   24:21  
10 Sasja_79 1979 Noordkop 24:27  
11 Kelly Bais 1979 SV Sportlust 24:38  
12 Wendy Groen 1971 Noordkop 25:03  
13 Jolanda Kämpfer-Ouwehand 1967 Noordkop 25:24  
14 Esther aan de Wiel 1971 SV Sportlust 25:27  
15 Desiree van Nerven 1970   25:39  
16 Mila Kauwoh (Mulder) 2002   25:42  
17 Joram Kauwoh (Mulder) 1976   25:43  
18 Gerda Bregman 1970 Noordkop 26:04  
19 Anja Vlot-Baart 1958 Noordkop 26:47  
20 Sylvia Laagland Winder 1979   26:53  
21 Kelly Collee 1988 Noordkop 26:59  
22 Marije van Straaten 1990 Noordkop 27:00  
23 Carola Ellen-Vaars 1968 Noordkop 27:06  
24 Karin Gootjes 1974   27:23  
25 Laura v Winkel 1987   27:25  
26 Mirjam Kivits 1977 Noordkop 27:31  
27 Marion Geertsema (Vermeulen) 1946   28:08  
28 Trudi Beerling 1946 Noordkop 28:17  
29 Bente Woord (Camping NS 1) 1996   28:29  
30 Karin vd Burg 1980 Noordkop 28:33  
31 Sarah Link 1985 Noordkop 28:34  
32 Erna van Bremen - Koster 1961 Noordkop 28:34  
33 Hanna Achthoven 1968   28:34  
34 Miranda Blauweboer 1975   28:39  
35 Tineke Groenhuizen 1972   28:51  
36 Lianda Merceij 1975   28:52  
37 Petra Knop 1979   28:53  
38 Lisa v Neerven 2002   28:55  
39 Iris vd Meij (Fritzemeier) 1967   28:56  
40 Maureen d Groot 1961 Noordkop 28:56  
41 Natasja Muskee 1976   28:58  
42 Marjan Kortbeek 1959 Noordkop 29:10  
43 Linn vd Berg 1977   29:24  
44 Denise d Ruiter (Camping NS 1) 1995   29:30  
45 Michelle Franssen (NS 2) 1987   29:31  
46 Monique Bovenkerk 1968 Noordkop 29:34  
47 Ilse Kolmüs 1972 Noordkop 29:42  
48 Stephanie Pothof-Dekker 1980   29:45  
49 Laura Blank 1987 Noordkop 30:02  
50 Zola Assorgia (DHV) 2002   30:05  
51 Margreet Collé 1971   30:10  
52 Luciënne Groenendijk (Buitendijk) 1969   30:13  
53 Mariska Buisman 1982   30:14  
54 Roelanda vd Kamer-vd Hoek 1965   30:26  
55 Nancy Grootendorst 1988   30:27  
56 Suzanne d Wit 2002 Noordkop 30:29  
57 Anny Top 1955 SV Sportlust 30:29  
58 Marijke d Wit 1973 Noordkop 30:30  
59 Anouk v.d. Esschert 1990   30:30  
60 Veronique de Haan 1987   30:32  
61 Iris Platte 2003   30:38  
62 Bo-Anne v Egmond (Camping NS 1) 1985   31:06  
63 Marina Rolvink 1976   31:11  
64 Petra Bais 1972   31:12  
65 Marja Mulder (Camping NS 1) 1957   31:16  
66 Alex vd Draai 1978   31:20  
67 Roos Kroonstuiver (Fritzmeier) 1963   31:57  
68 Elyne van den Berg (Buitendijk) 2003   32:00  
69 Iris Achthoven 1994   32:01  
70 Danique Molijn (NS 2) 2004   32:06  
71 Donna Wilbrink 2003   32:37  
72 Ageeth van Arem 1971 SV Sportlust 32:38  
73 Christine Luiten 1979 Noordkop 32:41  
74 Femke vd Berg (DHV) 1971   32:48  
75 Natalia ferrari 1980   32:53  
76 Janny Heideman 1955 Noordkop 33:14  
77 Maud Westink 2002   33:33  
78 Àn v 't Hert (Vermeulen) 1943   34:24  
79 Krista Skacel 1952 Noordkop 34:25  
80 Sini Vermeulen (Vermeulen) 1946   34:27  
81 Mieke Zijlmans 1969   35:08  
82 Eva Blokker 1969   42:16  
83 Anneke Zijp 1966   43:02  
 
10M, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lars Eelman 1977 Noordkop 36:35  
2 Dirk Abbink 1962 DOKEV 40:22  
3 Danny Hajos 1967   40:49  
4 Jan Klein 1963 DOKEV 40:55  
5 Dennis vd Eijk 1985   41:58  
6 Cornelis Visser 1971   42:45  
7 Maarten Griek 1978 Noordkop 42:55  
8 Robert Jan van Vliet 1970 Noordkop 42:56  
9 Christoph Schneider 1957   43:23  
10 Arno Wagter 1988   43:59  
11 Dennis Curvers 1980 Noordkop 44:23  
12 Nico Ursem 1963   44:28  
13 Piet v Woesik 1953   44:28  
14 Djulyan van der Mee 1999 Noordkop 45:38  
15 Lammert Jager 1957 Noordkop 45:45  
16 Edwin d Wit 1972 Noordkop 45:54  
17 Roel Zweden 1983   45:56  
18 Pascal van de Vendel 1975 Noordkop 46:01  
19 Marco Langendoen 1978   46:28  
20 Arian Bol-Raap 1959 SV Sportlust 47:12  
21 Derk Jansen 1958   47:40  
22 Willem Snel 1953 Noordkop 47:45  
23 Edwin vd Hammen 1973   47:54  
24 Robert Bak 1984   48:10  
25 Nico van Koningsbruggen 1955 Noordkop 48:15  
26 Wim van Rijn 1955 Noordkop 48:52  
27 Cors van Kruining 1956 Noordkop 49:36  
28 Dwight Tahapary (Wilms) 1992   50:14  
29 Rene Slijkhuis (Wilms) 1976   50:14  
30 Rob Kreuk 1965   50:45  
31 Ruud Konijn 1960   51:04  
32 Joop Bouwman (Wilms) 1965   51:08  
33 Andre van Tillo 1945 Noordkop 51:26  
34 Sandro Assorigia 1970   51:27  
35 Paul Kraak (Wilms) 1985   52:19  
36 Ruurd Boomstra 1964 Noordkop 52:48  
37 Wan Geertsema (Vermeulen) 1946   54:24  
38 Peter van der Heide 1956 Noordkop 54:30  
39 Gertjan Wuis 1961 Noordkop 54:47  
40 Chris Vermeulen 1966 Noordkop 55:17  
41 Mart Marbus 1955   56:36  
42 Jan Meijer 1957   56:52  
43 Timo Verbeek 1977   56:58  
44 Chris Noordermeer (Pederson) 1989   57:30  
45 Remco Dronkers 1969   57:32  
46 Andres v Nieuw Amerongen 1971   58:12  
47 H.G. v Nieuw Amerongen 1976   58:12  
48 Matthie Vermeulen (Vermeulen) 1949   58:29  
49 Peter Herben 1948   1:02:04  
50 Piet Gijswijt 1953 Noordkop 1:03:45  
 
10V, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marina Langendoen-Zijp 1977 Noordkop 23:14  
2 Suzanne van der Weide 1981 Noordkop 40:38  
3 jessica de Visser 1992 Noordkop 46:00  
4 Anja van Gelder 1972   50:50  
5 Myra van Es-Ruder 1945 Noordkop 54:43  
6 Marscha Brouwer 1976   56:01  
7 marlous Steenhoek 1984   56:40  
8 Rianne Koning 1996   57:33  
9 Tonny Houtenbos 1954 TAS '82 57:34  
10 Manon v Nieuw Amerongen 1970   58:06  
11 Annemieke Gossler 1982   58:30  
12 Heidi Klok 1978 SV Sportlust 1:01:07  
13 Nel Pot-Schutte 1948 Noordkop 1:03:48  
14 Iris D'Onorio 1976   1:06:36  
 
Tevens Rotary Business-loop voor bedrijven
 
Camping 't Noorder Sandt, Hulsebosch Bloembollen BV, Pennings&Zonen vof,
Intersport

Den Helder - Schagen 2018

4 maart 2018
Inschrijven? KLIK HIER.........