Aerobe UHV

 

 

 

zo  31/12

Duurloop 10/12km

Kracht UHV

Ma 1/1

Baan 4x400/3x600/2x800  p=eerst 100 daarna

200

Do 4/1

 Ext.intv.

Zo 7/1

Duurloop 10 /15 km/

Aerobe UHV

Ma 8/1

Baan  5x50/5x100/5x200/5x100/5x50 p=afstand

Sp=4oo   (minutenloop)

Do 11/1

Ext. Intv. Lang naar mid.lang - viaduct

Zo 14/1

Duurloop 10/17km EGMOND

Kracht 

Ma 15/1

Baan- loopscholing+ 6x600/2x1200

P=200 Sp=400

Do 18/1

Intensieve interval - dijk

Zo 21/1

Duurloop één uur

Snelheid-kracht

Ma 22/1

Baan

COOPERTEST

Do 25/1

Int.intv.- huisduinen

Zo 28/1

Duurloop 10/12km / CROSSLOOP DOK

Kracht snelheid

Ma 39/1

Baan-Korte afstand piramide

Do 1/2

Kracht tempos- Schooten

Zo 4/2

Duurloop 10/15km

Kracht UHV

Ma 5/2

baan

Do 8/2

Int. Intv. -viaduct

Zo 11/2

Geen training / SCHOORL

snelheidUHV

ma 12/2

Baan- loops.+2x600/4x400/6x200 p=100

Sp=200

Do 15/2

Ext. Intv. – linie\schootenweg

Zo 18/2

Duurloop 1 uur

Snelheid UHV

Ma 19/2

baan

Do 22/2

Ext.intv.- HD slalom huizen

Zo 25/2

Duurloop 10/12km

Snelheid

Ma26/2

Baan- loops. +10x200 gras terug/4x400

P=100 Sp= 400

Do 1/3

Kort werk - Schooten

Zo 4/3

Geen training / DH_SCHAGEN

Jaarplan S.V. Noordkop loopgroep van Renata    2018 maandag/donderdag/zondag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Behendigheid

Ma 5/3

-baan

 

Do 8/3

Ritmetraining- viaduct

Zo 11/3

Duurloop10/17 km

Snelh/ kracht

Ma 12/3

Baan-

Do 15/3

Int. Intv. - dijk

Zo 18/3

Duurloop 1 uur

Snelh/kracht

Ma 19/3

baan

Do 22/3

Int. Intv. Kort - viaduct

Zo 25/3

Duurloop 10/12km

Snelheid

Ma 26/3

baan

COOPERTEST

Do 29/3

Intv.

Zo 1/4

Duurloop 10/15km PASEN

Snelheid

Ma 2/4

 ZOMERSEIZOEN/DUINOORD

PASEN= GEEN TRAINING

Do 5/4

Wisseltempo’s 2à3x (3x150 mtr)

Zo 8/4

Géén training\ HALVE VAN DH

Herstel

Ma 9/4

Rustige fartlek

Do 12/4

Ext intv. - mariendal

Zo 15/4

Geen Training/DUINBOLLENLOOP

Herstel

Ma 16/4

training

Do 19/4

Ext. Intv.- huisduinen

Zo 22/4

Duurloop 10/12km

Aerobe UHV

Ma 23/4

Ext int.

Do 26/4

Fartlek – graf .duinen

Zo 29/4

Duurloop 10/ 15km

Coördinatie

Ma 30/4

Fartlek kleine pyreneeen

Do 3/5

Circuitvorm(vuilnisbak)- strand

Zo 6/5

Duurloop10/18km

Snelheid/coordi.

Ma 7/5

Estafettevormen-

Do 10/5

Int. Intv. - duinen

Zo 13/5

Duurloop 1 uur

 

 

 

 

 

 

 

Snelheid/kracht

Ma 14/5

 

Do 17/5

vaartspel

Zo 20/5

Duurloop 10/12kmPINKSTEREN

Snelheid/ behendigheid

Ma 21/5

Loops. + mariendal

GEEN TRAINING

Do 24/5

training

Zo 27/5

Duurloop10/ 15km

Snelh./kracht

Ma 28/5

Loops. + int. Intv.

Do 31/5

fartlek

Zo 3/6

Duurloop 10/17km

Snelheid-UHV

Ma 4/6

training

Do 7/6

Zoneloop 4x10 min.

Zo 10/6

Duurloop 1 uur

Snelheid- lang

Ma 11/6

Loops. + minutenloop

Do 14/6

fartlek

Zo 17/6

Duurloop 10/12km

Snelheid-kort

Ma 18/6

Loops. + parcoursloop

Do 21/6

Int. Intv. kort

Zo 24/6

Duurloop 10/15 km

Aerobe UHV

Ma 25/6

Loops.+circuittraining

Do 28/6

duinen

Zo 1/7

Duurloop 10/ 17km

Spelvormen

Ma 2/7

Loops. + estafettespel

Do 5/7

training

Zo 8/7

Duurloop 1 uur

Aerobe UHV

 Ma 9/7

Loops. +heuveltr.

D0 12/7

duurloop

Zo 15/7

Duurloop 10/12km

Aerobe UHV

Ma 16/7

Loops. + ext. Intv lang

Do 19/7

Lussenloop (bankje)

Zo 22/7

Duurloop 10/15 km

Aerobe UHV

Ma 23/7

Loops.+fartlek

 

 

 

 

Do 26/7

Ext. Intv.

Zo 29/7

Duurloop 10/17 km

Snelheid/UHV

Ma 30/7

Loops. + kanoroute

Do 2/8

Strand/ pierenloop

Zo 5/8

Duurloop 1 uur

Kracht /UHV

Ma 6/8

Loops. +ext.intv. kort

Do 9/8

Duurloop bos

Zo  12/8

Duurloop 10/ 12km

Kracht/behendigheid

Ma 13/8

Loops.+ fartlek intensief

Do 16/8

5x1000 duinen (kruithuis)

Zo  19/8

Duurloop 10/15 km

Snelheid/kracht

Ma 20/8

Loops + parcourloop

Do 23/8

Ext.intv.

Zo 26/8

Duurloop10/17km

Snelheid/kracht

Ma 27/8

Loops. + graf. duinen

Do 30/8

Fartlek mariendal

Zo  2/9

Duurloop 1 uur

Snelheid/ kracht

Ma 3/9

Loops.+int. Intv. kort

Do 6/9

duinen

Zo 9/9

Duurloop  10/12km

Tempo

Ma 10/9

Loops.+fartlek

Do 13/9

Ext. Intv.

Zo 16/9

Duurloop 10/15km

Snelheid

Ma 17/9

Loops.+ strand

Do 20/9                             vaarstpel  HD

Zo 23/9                            HALVE VAN TEXEL 


 

Herstel

Ma 24/9

strand

Do 27/9

training

Zo 30/9

Duurloop 1 uur

Herstel

Ma 1/10

BAAN_WINTERSEIZOEN

Do 4/10

Ext. Intv.- dijk

Zo 7/10

Duurloop 10/12km

Aerobe UHV

Ma 8/10

Coopertest- baan

Do 11/10

Ext.intv.-graf. duinen

Zo 14/10

Duurloop 10/15km

Snelheid/UHV

Ma 15/10

baan

Do 18/10

Ext. Intv. - HD

Zo 21/10

Duurloop 10/17km

Kracht/circuit

Ma 22/10

Loops.+ piramide- baan

Do 25/10

Circuittraining- schooten

Zo 28/10

Duurloop 1 uur

Kracht/UHV

Ma 29/10

baan

Do 1/11

Rondje schooten

Zo 4/11

Duurloop 10/12km

Kracht/snelheid

Ma 5/11

4x800/4x400/6x200 p=100/sp=200

Do 8/11

Int.intv.- viaduct

Zo 11/11

Duurloop 10/15km

Kracht/snelheid

Ma 12/11

baan

Do 15/11

In de binnenstad

Zo 18/11

Duurloop 10/17km

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Snelheid

Ma19/11

8x50/6x100/4x200/2x400

Teruglopen///p=200=sp

Do 22/11

Int.intv. kort- HD

Zo 25/11

Duurloop 1 uur

Coördinatie

Ma 26/11

baan

Do 29/11

5(6)x 1000 –om  zwembad

Z0 2/12

DUINCROSS

Aerobe UHV

Ma 3/12

6x(800-600-400)p=100 Sp=400

Do 6/12

Rondje schooten

Zo 9/12

Duurloop 10/15km

Aerobe UHV

Ma 10/12

baan

Do 13/12

Wisseltempo’s- kanaal

Zo 16/12

Duurloop 10/17km

Aerobe UHV

Ma 17/12

Piramide- baan

Do 20/12

training

Zo 23/12

Duurloop 1 uur

Ma 24/12

training

Do 27/12

training

Ma 31/12

OUDEJAARSLOOP