UITSLAGENLIJST ‑ 3KM

19‑07‑2017 22:50                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑

    1    399  Ioann Lobles               Noordkop              2004      1e m3        10:59  16,388    3:39

    2    398  Aiwen Lobles               Noordkop              1964      2e m3        11:17  15,953    3:45

    3    394  Sven Verduijn              Noordkop              2002      3e m3        12:15  14,694    4:05

    4    591  Tom Jansen                 Noordkop              2006      4e m3        14:01  12,842    4:40

    5    576  Jan Arie van der Kolk      SV Sportlust          1968      5e m3        14:20  12,558    4:46

    6    885  Dylan Adriaansen           Noordkop              2003      6e m3        14:21  12,544    4:47

    7    884  Jeffrey Hutten             Noordkop              2003      7e m3        14:24  12,500    4:48

    8    488  Samuel Neumeister          Gladenbach            2003      8e m3        14:29  12,428    4:49

    9    888  Lara Smits                 Noordkop              2004      1e v3        14:34  12,357    4:51

   10    489  Tess van Dalen             SV Sportlust          2003      2e v3        14:36  12,329    4:52

   11    493  Anton van der Wulp         SV Sportlust          1970      9e m3        14:53  12,094    4:57

   12    393  Saskia Verijzer‑Sleking    SV Sportlust          1975      3e v3        14:55  12,067    4:58

   13    499  Marije Dito‑Vos            Noordkop              1977      4e v3        14:56  12,054    4:58

   14    892  maritza Kroon              Noordkop              2002      5e v3        15:00  12,000    5:00

   15    887  John Klappe                Noordkop              1965     10e m3        15:33  11,576    5:11

   16    561  Andy Gielen                Noordkop              2006     11e m3        15:53  11,333    5:17

   17    395  Gineke oosterhuis          Noordkop              1979      6e v3        15:56  11,297    5:18

   18    890  Cindy ten Hove             Noordkop              2002      7e v3        16:10  11,134    5:23

   19    891  Chelsea Strigt             Noordkop              2007      8e v3        16:12  11,111    5:24

   20    893  Mandy Striet               Den Helder            1980      9e v3        16:14  11,088    5:24

   21    390  Robert Hulzebos            Den Helder            1968     12e m3        16:28  10,931    5:29

   22    954  Lisette Tak                Noordkop              1967     10e v3        16:29  10,920    5:29

   23    941  Peter Roshal               julianadorp           1959     13e m3        16:36  10,843    5:32

   24    490  Louise Jansen              Noordkop              2007     11e v3        16:37  10,832    5:32

   25    894  ellen Bink                                       1990     12e v3        16:49  10,704    5:36

   26    886  Amber Adriaansen           Noordkop              2007     13e v3        16:50  10,693    5:36

   27    391  Joep van der Wulp          Noordkop              2000     14e m3        16:52  10,672    5:37

   28    487  Lisa Lievebos              Noordkop              2007     14e v3        16:57  10,619    5:39

   29    497  Alex David                 Voebema               1966     15e m3        17:12  10,465    5:44

   30    889  suzanne de Wit             Noordkop              2002     15e v3        17:30  10,286    5:50

   31    486  Pim Nuijen                 Noordkop              2006     16e m3        17:33  10,256    5:51

   32    534  Willeke Maas               Noordkop              1963     16e v3        17:36  10,227    5:52

   33    491  Amber Olij                 Noordkop              2008     17e v3        17:38  10,208    5:52

   34    392  Jacob van der Wulp         Noordkop              1972     17e m3        17:40  10,189    5:53

   35    544  Zola Assorgia              SV Sportlust          2002     18e v3        17:59  10,009    5:59

   36    494  Tijn Touwen                Noordkop              2007     18e m3        18:18   9,836    6:06

   37    571  Cindy Blankenzee           Noordkop              1974     19e v3        18:20   9,818    6:06

   38    882  Patrick Charité            Voebema               1981     19e m3        18:37   9,669    6:12

   39    883  Kaul Smetsers              Voebema               1951     20e m3        18:38   9,660    6:12

   40    396  Marijke de Wijs            Voebema               1965     20e v3        18:41   9,634    6:13

   41    895  Tim Prikken                Noordkop              2007     21e m3        18:51   9,549    6:17

   42    896  Cindy prikken              Noordkop              1979     21e v3        18:54   9,524    6:18

   43    495  Maureen de Groot           Noordkop              1961     22e v3        19:18   9,326    6:26

   44    496  Sarah Link                 Noordkop              1985     23e v3        19:19   9,318    6:26

   45    492  Marco van der Wulp         SV Sportlust          2003     22e m3        19:20   9,310    6:26

   46    397  Femke van den Berg‑Ambrio  04165                 1971     24e v3        19:25   9,270    6:28

   47    498  Marjan Kortbeek            Noordkop              1959     25e v3        19:47   9,099    6:35

                       Strandpaviljoen Zee van Tijd

Inschrijving DUINCROSS 3 dec. geopend

Inschrijfformulier voor de Duincross van 3 dec 2017. Alleen dit formulier gebruiken als u nog niet bent ingeschreven voor het hele circuit. Vult u alle gegevens a.u.b. correct in, dat maakt het voor de mensen bij de inschrijving een stuk eenvoudiger. B.v.d.
IMG 1125

Nu inschrijven?  KLIK HIER>>>>>

Agenda Wedstrijden e.d.

3dec
2017 11:00 am - 11:30 am
Duincross 2017
31dec
2017 11:00 am - 2:00 pm
Oudejaarsloop 2017
" id="dp-module-upcoming-default-198-events-18-18-description">
28jan
2018 11:00 am - 11:30 am
1e Noordkop cross
" id="dp-module-upcoming-default-198-events-24-24-description">

Lid worden ?

Wilt u lid worden van onze vereniging?
Geen probleem, inschrijfformulier invullen en
aan de trainer geven.

Formulier downloaden?

inschrijfformulier

Sponsors

Bezoekers

Vandaag 25

Gisteren 118

Laatste week 532

Laatste maand 2495

Totaal 105184